DeFi Odaklı Altcoin Coinbase’de Listelendikten Sonra Uçuşa Geçti!

52

Merkezi olmayan finans (DeFi) sektörüneki  yeni bir altcoin, Coinbase’de listelendikten sonra yükselişe geçti.

Harvest Finance (FARM) fiyatı bir anda ivme kazandı!

Harvest Finance, yüksek getiri elde etmek amacıyla fonları kripto para ekonomisinin DeFi sektörü etrafında kaydıran bir optimizasyon protokolü olarak tanımlanabilir. Varlık, yielding süreciyle bütünleşir ve stake etmede kullanılır. FARM, genel olarak altcoin piyasasıyla birlikte devasa çöküş yaşadığına, sert bir darbe aldı. Son fiyat artışının yayınlandığı tarihte 187 dolara yükselmesinin ardından FARM, Şubat ayının en yüksek seviyesi olan 410 dolardan yaklaşık yüzde 54 değer kaybetti.

Coinbase Pro ayrıca yapay altcoin Fetch.ai (FET), stablecoin Paxos Standard (PAX) ve güvenlik tokenları platformu Polymath Network’u (POLY) listelemeyi planlıyor. Hem FET hem de POLY, yazı yazılırken yaklaşık yüzde 15 arttı. Coinbase, mümkün olduğunca hızlı bir şekilde yeni varlıklar eklemeye odaklandığını söylüyor. Şirket, periyodik olarak çeşitli kripto para birimelrini değerlendirme aşamasına aldı  ve bu aşamayı geçmeyi başaramayan 16’sı borsada listelenmeyerek saf dışı bırakıldı.

DeFi sektörünün yıldızı parlıyor!

Kripto para dünyasında, DeFi, uygulamaları kullanarak finansal işlemleri yürütmenin yeni bir yolu olarak nitelendirilebilir. Birçok yatırımcı, DeFi tokenlarını ve uygulamalarını benimsedi. İşte piyasa değerine göre en iyi 2 DeFi projesi!

altcoin Uniswap (UNI)

DeFi sıralamasında UNISWAP, lider konumda. Uniswap, topluluk için bir araç olarak tasarlanmış bir kripto para birimi. Ethereum platformunda geliştirildi. Ethereum’da likidite sağlanmasını otomatikleştirmek için kullanılır ve otomatik piyasa yapıcı (AMM) olarak tanımlanır. Bu protokol, kullanıcılarının arada hiçbir aracı olmadan akıllı sözleşmelerle doğrudan etkileşim kurarak başka bir kullanıcıyla token alışverişi yapmasına olanak tanır.

Uniswap (UNI) İlk 10'a Girmeyi Başardı: Uzun Vadede UNI Fiyatı Artacak!
 

Son zamanlarda, Uniswap, Harvard Hukuk Okulu öğrencileri için önerilen “Defi Eğitim Fonu”na 1 milyon UNI (20 milyon dolar) finanse etti ve birçok DeFi meraklısı anlaşmadan ilham almış gibi görünüyor.

Altcoin Chainlink (LINK)

DeFi sıralamasındaki ikinci proje Chainlink. altcoin, merkeziyetsiz  bir oracle ağıdır ve kullanıcıların akıllı sözleşmeleri evrensel olarak bağlamasını sağlayan harika bir araçtır. Chainlink, dünyanın mevcut altyapısını, onu yeniden tanımlamayı amaçlayan gelişmekte olan Blockchain’e güvenli bir şekilde bağlar.

Geçen yıl yüzlerce entegrasyon ve ortaklık Chainlink’i kullanmaya başladı. En sonuncusu, dClimate adıyla Mark Cuban ile ilişkili bir uygulamaydı. Bu uygulama, dClimate’in kullandığı verileri almak için Chainlink’i kullanır. Bu uygulama, faydasını  gören ve Chainlink’in sıralamasına potansiyel olarak katkıda bulunan birçok uygulamadan biridir. DeFi projesi, uzun vadede ivme kazanacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku