İşte Geçtiğimiz Haftanın En Çok Kazandıran 5 Kripto Para Birimi!

34

Analist Valdrin Tahiri geçen hafta en çok kazandıran beş kripto para birimini açıklıyor. İşte söz konusu altcoin’ler…

Yükselen kripto para birimi Axie Infinity (AXS)

AXS, 20 Temmuz’da 14.10 dolara düştüğünden beri yükseliyor. Kripto para 24 Temmuz’da ATH’si olan 49.78 dolara ulaşmaya devam etti. Dört gün gibi bir sürede AXS, %252 oranında yükselmeyi başardı. Ancak yüksek fiyatlar sürdürülemedi ve uzun bir üst fitil oluşturdu. Başka bir yukarı hareket gerçekleşirse, bir sonraki en olası direnç alanı 54-58.76 dolar arasında bulunacak. Bu aralık, harici bir Fib düzeltmesi (siyah) ve bir Fib projeksiyonu (turuncu) tarafından oluşturulur. Her durumda, altcoin yükseliş dürtüsünün beşinci dalgasında görünüyor, bu nedenle yakında zirvesine ulaşması muhtemel.

Telcoin (TEL)

Telcoin, ATH’si olan 0.064 dolara ulaştıktan sonra 11 Mayıs’tan bu yana azalan bir direnç çizgisinin yanında düşüyor. 1 Temmuz’da başarısız bir çıkış girişiminde bulunan altcoin, 20 Temmuz’da 0,0091 dolara düştü. 19 Mayıs’taki fiyata göre bu, çift dipli bir formasyon yarattı. Kripto para birimi kısa bir süre sonra alçalan direnç çizgisinden çıktı. Teknik göstergeler nispeten yükselişte; RSI 50’nin üzerine çıktı ve Stokastik osilatör az önce bir yükseliş çaprazı yaptı. En yakın direnç alanı 0,03 dolarda bulunuyor. Bu, 0,382 Fib geri çekilme direnç seviyesidir.

THETA (THETA)

THETA, ATH’si olan 15.88 dolara ulaştığı 16 Nisan’dan bu yana azalan bir direnç çizgisinin yanında düşüyor. Şimdiye kadar, en son 17 Haziran’da olmak üzere üç başarısız çıkış girişiminde bulundu. 19 Mayıs ve 20 Temmuz’da THETA, 4 dolarlık yatay destek alanının yakınında çift dipli bir model yaptı. Kripto para birimi çift dipten bu yana yukarı doğru hareket ediyor ve şu anda tekrar bir çıkış yapmaya çalışıyor. MACD, RSI ve Stokastik osilatör, bir kopuş olasılığını destekleyerek artıyor. Düşen çizginin üzerine çıkarsa, bir sonraki en yakın direnç alanı muhtemelen 9.70 dolarda bulunacak. Bu, 0,5 Fib geri çekilme direnç seviyesi ve yatay bir direnç alanıdır.

Başarılı kripto para birimi Internet Computer (ICP)

ICP, 29 Haziran’dan bu yana azalan bir direnç çizgisiyle birlikte düşüyor. 26 Haziran ve 20 Temmuz’da ICP, 27 dolara yakın bir çift dip formasyonu yaratan altcoin daha sonra yukarı doğru bir harekete başladı ve alçalan direnç çizgisinden çıktı. Kripto para birimindeki çift dip ve çıkış, TEL’inkiyle aynı görünüyor, tek istisna, ICP’nin hareketinin çok daha kısa bir zaman diliminde gerçekleşmesi. Şu anda ICP, 0.618 Fib geri çekilme direnç seviyesinde 47 dolardan işlem görüyor. Burada bir kırılma, muhtemelen 60 dolarlık alana doğru yukarı yönlü bir hareket başlatacaktır. RSI 70’in üzerine çıkarken MACD’nin pozitif ve artıyor olması yükselişe işaret ediyor.

Yükseliş eğilimi olan kripto para OKB (OKB)

OKB, 22 Haziran’dan bu yana yukarı doğru hareket ediyor. Kripto para biriminin fiyat hareketi 20 Temmuz’da ilk yüksek dip seviyesini oluşturdu ve yükseliş hareketini hızlandırılmış bir oranda sürdürdü. 0,618 Fib geri çekilme direnç seviyesinin 14,96 dolardan biraz aşağıda yükseldi. Bu aynı zamanda uzun vadeli bir yatay direnç alanıdır. Bunu başarılı bir şekilde geri almak altcoin için, muhtemelen 19 dolara doğru yukarı yönlü bir hareketi tetikleyecektir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Beincrypto.com/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku