Usta Analist: Piyasa Toparlanırken 3 Altcoin Ralli İçin Hazırlanıyor!
Usta Analist: Piyasa Toparlanırken 3 Altcoin Ralli İçin Hazırlanıyor!

Usta Analist: Piyasa Toparlanırken 3 Altcoin Ralli İçin Hazırlanıyor!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para analisti ve trader Michaël van de Poppe, az bilinen bir altcoin’in büyük bir fiyat artışına hazır olduğunu söyledi. Analsite göre, 3 altcoin büyük yatırım fırsatı sunabilir.

CELR ve Ethereum ivme kazanacak!

Yakından takip edilen analist, 356 bin takipçisine, 2. katman ölçeklendirme platformu Celer Network’ün (CELR)  devasa kazançlar için hazır olduğuna ikna olduğunu söylüyor ve şunları ekliyor:

CELR’nin yüzde 300-700’lük büyük yeni bir hamleye hazır olduğuna hâlâ inanıyorum. Altcoinlerdeki haftalık grafikler sağlam Altcoin, yeni bir boğa döngüsü için oldukça iyi görünüyor.

Kripto para stratejisti, CELR/BTC’nin şu anki değeri olan 0,00000077 BTC’den yaklaşık 0,02 dolar değerindeki 0,00000462 BTC’ye (0,18 $) kadar çıkabileceğini tahmin ediyor.

Van de Poppe’nin izlediği bir sonraki altcoin, lider akıllı sözleşme platformu ve piyasa değeri bakımından en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum’a (ETH). Van de Poppe, Ethereum’un kritik seviye olan 2.300 dolar’ı kırdığında 3 bin dolar’ın devreye gireceğini ve yüzde 30’luk bir ralli için hazırlanacağını söylüyor ve şunları ekliyor:.

Ethereum için bir kez daha destek tutuldu, bu nedenle 3 bin dolara devam etmeden önce aralığın diğer tarafına ve kritik bir kırılmaya yaklaşıyor. Lider altcoin uzun vadede ivma kazanacak.

Popüler altcoin KAVA ve Bitcoin boğa koşusu için hazırlanıyor

Van de Poppe ayrıca zincirler arası merkeziyetsiz finans (DeFi) kredi platformu Kava.io (KAVA)’yıda yakından takip ediyor.. Analiste göre altcoin, ani direncini kırmaya hazırlanırken 0.000125 BTC’den (4.78 dolar) 0.00024 BTC’ye (9.17 dolar) yüzde 86’lık bir koşuya hazır olabilir. Analist şunları vurguladı:

Popüler altcoin, 24 bin sat’a (0.00024) devam etmeye hazır görünüyor.

Bitcoin’e gelince, Van de Poppe, BTC‘nin kritik direnci 40 bin dolarda test etmesini beklediğini söyledi ve şu kritik noktaya dikkat çekti:

Bitcoin bir sonraki direnç seviyesiyle karşı karşıya (bundan sonra 36 bin dolar). Bir hafta sonu fiyat toparlandı. Önümüzdeki hafta CME açığını kapatmak için yeşil renkte bir yeniden test yapılması şaşırtıcı olmaz. Genel olarak, çok iyi bir hamle ve yine de genel olarak 40 bin dolar bekliyorum. Bitcoin’deki yükseliş, altcoin sezonunu tetikleyebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın

Usta Analist: Piyasa Toparlanırken 3 Altcoin Ralli İçin Hazırlanıyor!