Finansal Analistten Dogecoin Raporu: Yeni Bir Teknik Model Oluşuyor!

437

Finansal analist ve piyasa araştırma şirketi The Mercator’un CEO’su, Dogecoin (DOGE)’nin orta vadede 1 dolara çıkması durumunda, şaşırmayacağını belirtti. Analist, ayrıca iddiasının teknik dayanağını da açıkladı.

Dogecoin yeni ATH’ye ulaşacak teknik bir model oluşturdu

Sektörde yakından takip edilen analist Gianni Di Poce, Yahoo Finance’e yaptığı açıklamada DOGE’nin teknik verilerini yakından takip ettiğini ve ilginç bulgular gözlemlediğini söyledi. DOGE’nin şu anda bir boğa bayrağına veya bir boğa flamasına benzeyen bir model oluşturduğunu ve üst trend çizgisini kırması durumunda yeni zirveler beklememiz gerektiğini vurguladı. Analist, ayrıca Dogecoin’in son zamanlarda üç yıllık çoğunlukla yatay yönde seyreden bir fiyat hareketini kırdığını, bu direncin ötesine geçerek, tüm zamanların en yüksek seviyelerini görebileceğini iddia etti.

Poce, ticarete konu olan bir mal veya varlığın ne kadar uzun süre yatay yönde bir fiyat hareketi seyrederse, yükseliş eğiliminin de o kadar yoğun olacağı fikrinin yatırımcılar arasında yaygın olarak kabul edilen bir kural olduğunu ifade etti. Analiste göre Dogecoin hayranları, büyük bir boğa döngüsüne hazır olmalı. Rapor, Dogecoin’in fiyatını 0,30 doları geçebilecek bir boğa flaması oluşturduktan sonra yükseliş eğilimini yeniden tetikleyecek bir ralliye işaret ediyor. CoinMarketCap verilerine göre Dogecoin, son 24 saatte yüzde 0,4 kazançla, an itibariyle 0,2830 dolardan işlem görüyor.

DOGE festivali farkındalığı artırmayı amaçlıyor

İlk Dogecoin (DOGE) müzük festivali ”Dogepalooza”, Ekim 2021’de resmi olarak başlayacak. Festival, Dogecoin topluluğunu bir araya getirmek için yapılan ilginç çabalardan biri. Etkinlik, “çok yönlü bir küresel kutlama ve DOGE için farkındalık yaratmayı hedefliyor. Dogepalooza’nın resmi web sitesi, topluluk odaklı Dogecoin Festivali’ni dünyanın birçok şehrinde ve ülkesinde gerçekleştireceklerini belirtti. Festivalin ilk etkinliğinin şu anda Teksas, Sugarland’de 9 Ekim 2021’de yapılması planlanıyor.

İlk Dogecoin (DOGE) Müzik Festivali Ekim'de Başlıyor! İşte Ayrıntılar!
 

Festivalin resmi kadrosu henüz açıklanmadı. Bununla birlikte, efsanevi şarkıcı Dione Warwick, festivalin temel konuğu olacak. Grammy ödüllü Damon Elliot ve dünyaca ünlü piyanist Chloe Flower da festivale katılacak. Tesla CEO’su Elon Musk da festivale desteğini açıkladı. Dogepalooza’nın resmi web sitesi şunları belirtiyor:

Dogecoin, Dünya, Mars ve galaksinin  gelecekteki para birimi olma potansiyeline sahip.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Finance.yahoo.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku