İşaretler Geldi: Ethereum Fiyatı 24 Saat İçerisinde Bu Seviyeye Gelebilir!

2.147

Ethereum(ETH) fiyatının ayıların yeniden harekete geçmesiyle birlikte 1.100 dolara yaklaştığı ve üst direnç seviyesinin 1.200 dolar seviyelerinin hemen altında bulunduğu belirtiliyor.

Ethereum fiyatının benzer bir hareket yaşayacağı belirtiliyor

Boğalar ve ayılar arasındaki zorlu hareketlilik devam ederken, boğalar sonunda ayıların ETH fiyatını düşürmek adına uğraşlarda yoruldukları açıklanıyor. Kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz gibi; Genel olarak piyasalarda hakim olan düşüş eğilimine rağmen, önemli bir toparlanma olasılığının ortaya çıktığı bildiriliyor. Analistler bu nedenle, yatırımcıların bekleyebileceklerini ve düşüş tuzağına düşmelerini önlemek adına adımlar atabileceklerini söylüyorlar.


Bir süre önce, Celsius Network (CEL) fiyat seviyesi kısa bir sıkışma sonrasında sert bir şekilde yükselişe geçtiği görüldü. Kripto para biriminin yüzde 110’dan fazla yükseliş yaşadığı ve küçük bir gerilemeye rağmen CEL’in 1 dolar seviyesinin üzerindeki seviyelerini koruduğu görülüyor. Bu olay sonrasında, Ethereum(ETH) fiyatının çok yakında 1.430 dolar fiyat seviyesinin üzerine çıkarmak adına benzer bir sıkıştırma yapılabileceği belirtiliyor.

Analistler bunun gerçekleşmesi durumunda fiyatın yükseleceğini açıklıyor

Ethereum’un fiyatının şu anda devam eden geri çekilmeye rağmen oldukça güçlü göründüğü bildiriliyor. Grafikte öne sürülen fiyat hareketlerine bakıldığında analistler, Ethereum fiyatının, trend çizgisinin altındaki bir alana geri dönerek 1.074 dolar seviyesinde bulunan kritik desteğe geri döndüğü görülüyor. Fiyatın şimdi bu seviyeler etrafında ince bir biçimde konsolide olması ve destek seviyesini sıkı tutması bekleniyor. Analistler bu durumun sonucunda, fiyatı çok kısa bir zaman dilimi içerisinde 1400 doların üzerine çıkarabilecek kısa bir sıkışıklığa az çok benzeyeceği bildiriliyor.

Bu sebeple, önemli bir yukarı yönlü bir rallinin önceden belirlenmiş göründüğü ve mevcut azalan eğilim sürecinin yalnızca kısa süreliğine olduğu belirtiliyor. Ethereum(ETH) fiyat seviyesinin önemli bir güç işareti göstermesi ile mevcut zamanın içerisinde biraz biriktirmek için iyi bir zaman olabileceği bildiriliyor. Bu nedenle, varlık, alım işlemi gerçekleştiren yatırımcıların kripto para birimindeki görünen hacimdeki bir büyüme ile trend çizgisinin altındaki bir alanda işlem görebileceği belirtiliyor. Tüm parametrelerin göz önüne alındığında, ETH fiyatının yakın zamanda 1.500 dolar seviyesinin üzerine çıkarabilecek kadar önemli bir yükselişten kaynaklandığı belirtiliyor. Ethereum geçtiğimiz hafta sonu yaşanan düşüşlerin ardından gerilemeye devam ediyor. Son 24 saatte yüzde 5.70 düşüşle 1.111 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak coinpedia
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku