Usta İsim: Bu Altcoin Bana Eski ETH’i Hatırlatıyor, Uçuşa Hazır!

146

2018 yılındaki ayı piyasasının dip seviyesini doğru şekilde araştırmaya çalışan kripto para analisti, mevcut düzeltme sırasında tek bir altcoin projesinin diğerlerinden çok daha güçlü göründüğünü söylüyor.

‘’Bu altcoin projesinde yükseliş gözlemlenebilir’’

Smart Contracter adı ile tanınan kripto para analisti, Twitter hesabında bulunan 208.500 takipçisine Smart Contract (akıllı sözleşme) platformu ve kripto para borsası Binance’in yerel altcoin projesi Binance Coin (BNB)’in son ayı piyasası sırasında Bitcoin (BTC)’e göre, piyasalarda yaşanılan düşüşler konusuna karşı daha güçlü olduğunu ve dayandığına şaşırdığını söylüyor:

Bu durum bana 2017 yılındaki Ethereum(ETH)’u hatırlatıyor. En dip seviyede olma niyetiyle gözlemlemeye başladığımda, Binance Coin (BNB) benim için onlardan biri olacak.

Binance Coin, son yedi gün içinde yüzde 2’nin üzerinde bir düşüş gerçekleştirdi. Şu anda ise yüzde 2.24 düşüşle 216.18 dolar kripto para piyasalarında işlem görmeye devam ediyor.

Analist, Bitcoin ve Ethereum ile ilgili görüşleri belirtiyor

Kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz gibi; Ayrıca kripto para analisti, ayı piyasası döneminde dip seviyesinin yakın olduğunu gösterdiğini söyleyerek, kripto para birimleri ile ilgili gelişmelerin bir listesini derledi. Listede ilk sırada ekonomist Alex Krüger tarafından, Google’da “ölü Bitcoin” etiketi ile yapılmış aramaların hafta sonu tüm zamanların en yüksek arama oranına ulaştığını belirten bir tweet paylaşımında bulunduğu belirtiliyor.

Stratejist ayrıca Korku ve Açgözlülük Endeksi’nin “aşırı korku” anlamına gelen altı oranını gösterdiğini de paylaşımlarında bildiriyor. Korku ve Açgözlülük Endeksi, 0 ile 100 arasında değişen değer oranlarıyla piyasa duyarlılığını ölçtüğü bilinmektedir.

Ayrıca kripto para analisti, kripto hedge fon platformu olan Three Arrows Capital(3AC)’in şaşırtıcı derece büyük kayıp haberlerinin de dip seviyenin yakında olduğuna dair bir başka işaret olarak kabul edilebileceğini düşünüyor. Kripto para analisti Smart Contracter, geçtiğimiz hafta hem lider kripto para birimi Bitcoin(BTC) hem de lider altcoin Ethereum (ETH)’un bir düşüşlerle test olma aşamasından geçtiğini düşünüyor. Şu anda piyasa değerine göre önde gelen iki kripto para birimi adına güçlü destek seviyelerinin olduğu bir fiyat seviyesi alanında işlem yaptıklarını söylüyor. Lider kripto para birimi Bitcoin şu anda, son 24 saat içerisinde yüzde 2.32 oranında düşüşle 20.547 dolar fiyat seviyelerinde işlem görmeye devam ederken, lider altcoin projesi Ethereum’da son 24 saat içinde yüzde 4.03 düşüşle 1.098 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak dailyhodl
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku