Zincir Üstü Analist 4. Çeyrek İçin Bitcoin Fiyat Tahminini Güncelledi

766

Geniş çapta takip edilen kripto piyasası analisti Pentoshi, Bitcoin (BTC)’in yükselişinin kripto para piyasası yatırımcılarına büyük bir fırsat verdiğini düşünüyor.

Bitcoin yükselirken tarihi fırsat sunan kripto para piyasası

Önde Gelen 2 Analistten Çarpıcı Bitcoin (BTC) Değerlendirmesi!
Önde Gelen 2 Analistten Çarpıcı Bitcoin (BTC) Değerlendirmesi!

Ünlü yatırımcı, 309.300 Twitter takipçisine, Bitcoin (BTC)’in kripto piyasasını yukarı çekmeden önce yükselmesinin, Bitcoin karlarını altcoin projeleri ile birleştirme fırsatı yarattığını söylüyor. Bu konudaki düşüncelerini usta analist şu şekilde ifade etti:

$BTC yükselişi + alt değeri düşerse, bu gerçekten tarihsel olarak harika bir fırsat olur. Çünkü BTC’yi yeni ATH’lere tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkaracaksınız.

Hedeflerinize ulaşmak için neden onu elde edenler için daha iyi bir fırsat var?

Birden fazla döngü deneyimlediğinizde bilirsiniz. Aldığımızı al

Pentoshi, BTC için tüm zamanların en yüksek seviyelerinin neredeyse kesin olduğunu düşünüyor. Ancak trader’lar yine de 55 bin doların altında bir düşüş ihtimalini de bekleyebilirler. Bitcoin için yılın dördüncü çeyreğinde yakalanabilecek diğer noktaların, 73.200 ve 85,000 dolar seviyeleri olduğunu belirtiyor. Konu ile ilgili olarak Pentoshi şöyle açıklamada bulundu:

58k isabet, şimdiye kadar çok iyi
Peki sonra ne olacak?
Dip avcıları için en iyi senaryonun şu anda [yüksek düşük] için 53 bin-55 bin olduğunu düşünüyorum.

Def, çok daha düşük olduğu için birçok insanın ofsayt olduğunu hissediyor ve Bitcoin yeni bir trendde yerini koruyor. ATH’ler 4. çeyrek için neredeyse kesin görünüyor.

Analistler düzeltme yaşanması olasılığını değerlendiriyor

Cointelegraph Piyasalar Pro ve TradingView verilerine göre BTC/USD paritesi, son beş ayın en yüksek seviyesine çıktıktan sonra Bitstamp üzerinde 54 bin doların altına geriledi. Bitcoin daha sonra 55 bin dolara yaklaştı. Analistler ise böyle bir fiyat hareketini bekliyordu. 58 bin doların tek seferde kırılamayacak bir direnç olduğu yaygın olarak düşünülürken, yazımızın hazırlandığı sırada 57.537,34 doları seviyesinden işlem görüyor. Yatırımcı ve analist Rekt Capital bu hususu şöyle özetledi:

BTC fiyatındaki bu düzeltme beni hiç endişelendirmiyor.

Rekt Capital, Bitcoin’in yeni destek seviyeleri bulması ve yeniden rekora koşması için bu tür bir konsolidasyonun gerekli olduğunu ekledi. Benzer görüşte olan popüler yatırımcı Pentoshi, Bitcoin fiyatının mevcut düzeltmeyle daha yüksek dip fiyat belirlemesinin, daha yüksek seviyelere atağa geçmeden önce son olabileceğini şu şekilde açıkladı:

48 bin doların kaybedilmesi halinde bu tahmin geçersiz olacaktır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku