Solana Tabanlı Altcoin Uçuşa Geçti: Coinbase, OpenSea Entegrasyonu!

73
Solana (SOL) tabanlı altcoin STEPN (GMT), son zamanlardaki fiyat artışını takiben piyasa değerine göre en büyük 45. kripto para olmayı başardı. GMT, an itibariyle yüzde 18’lik artışla 4 dolardan işlem görüyor.

Coinbase ve OpenSea, entegrasyonu: STEPN (GMT) 45. sıraya yükseldi

STEPN , oyuncuların token kazanmak için bir NFT Sneaker ile açık havada yürüyebileceği, koşabileceği ve Solana tarafından desteklenen ilk move2earn mobil NFT oyunudur. Coinmarketcap verilerine göre, altcoin STEPN, son üç ayda yüzde 3 binin üzerinde artış kaydetti ve bu yıl en iyi performans gösteren kripto paraları arasında yer alıyor. Mevcut piyasa sermayesi yaklaşık 2,4 milyar dolar. Tokenin ilk rallisi, STEPN’in bu yıl büyük bir spor markasıyla ortak olacağına dair spekülasyonlar sayesinde ivme kazandı. STEPN konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmamış olsa da, ortaya çıkan hype token fiyatını artırdı.
Metaverse Projesi Açıklandı: Bu Altcoin İvme Kazanabilir!
 
STEPN artık Coinbase, OpenSea tarafından destekleniyor Benimseme için büyük bir destek olarak, dünyanın 3 numaralı kripto borsası Coinbase, artık STEPN’in iki tokeni, GMT ve GST’yi destekleyeceğini söyledi. STEPN kullanıcılarına teşviklerin verildiği token olan GST’ye Coinbase tarafından “deneysel varlık” statüsü verildi. Altcoin GST 24 saat içinde yaklaşık yüzde 20 arttı ve 6 dolarcivarında işlem görüyor.

NFT pazarı OpenSea’den altcoin STEPN’e destek

Dünyanın en büyük NFT pazarı olan OpenSea, artık STEPN’in spor ayakkabı NFT’lerinin ticaretini destekleyeceğini söyledi. Spor ayakkabı NFT’leri, STEPN’in oyna-kazan özelliklerine erişim sağlar. NFT’ler ayrıca, yakın zamana kadar yalnızca Ethereum tabanlı NFT’leri destekleyen OpenSea tarafından desteklenen ilk Solana tabanlı tokenler arasındadır. Coinbase ve OpenSea entegrasyonu, Binance’in hem GMT hem de STEPN’in spor ayakkabı NFT’leri için daha önceki desteğini takip ediyor. STEPN, 2 milyar doları aşan piyasa değeri ile açık ara en büyük kazandıran oyna-kazan tokeni konumunda. Karşılaştırıldığında, altcoin GENE’nin toplam değeri 49,9 milyon dolarda.
Bu Metaverse Altcoin Piyasaya Meydan Okuyor: Yüzde 400!
 

Altcoin projesi STEPN ,  milyonlarca insanı Web 3.0 dünyasına taşıyan karbon nötrlüğüne olumlu katkıda bulunarak daha sağlıklı yaşam tarzlarına katılmaları için destek vermeyi hedefliyor.Kazanmak için harekete geç uygulamasına başlamak için, kullanıcıların Solana’nın yerel SOL tokenini STEPN’in uygulama içi cüzdanına yatırması, uygulama içi pazarından bir spor ayakkabı NFT’si satın alması ve “enerji” ikmali için 24 saat beklemesi gerekiyor

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

 

Kaynak Coingape.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku