Cardano Kurucusu, Ünlü Şarkıcının Albümünde Yer Alacak!

19

Amerikalı dünyaca ünlü rap sanatçısı Snoop Dogg ve oğlu Champ Medici, yeni müzik projelerinin videosunda yer almaları adına Cardano(ADA) blockchain ekosisteminin kurucusu Charles Hoskinson’a davetiyelerini ilettiler.

Champ Medici, Cardano ağına olan inancını dile getiriyor

Ünlü rap sanatçısının oğlu Champ Medici’nin Twitter hesabından paylaştığı bir tweet’te “Müzik videosunu çekiyoruz ve senin de içinde olmanı çok isteriz” notunu paylaştıkları ve Cardano kurucusu Charles Hoskinson’un da yanıt olarak, “Hadi çözelim” paylaşımında bulunduğu bildirildi. Champ’ın ayrıca Clay Nation NFT projesinde bulunan üyelerinden de videoda yer almak isteyenlere davette bulunduğu belirtiliyor.

Ünlü rap sanatçısı Snoop Dogg, Nisan ayı başlarında Cardano’nun kurucusuyla bir Twitter görüşmesi gerçekleştirmişti ve bunun sadece işbirliklerinin başlangıcı olabileceği belirtiliyor. Charles Hoskinson ve Amerikalı komedyen Martin Lawrence, daha önce ele alındığı gibi 7 Haziran’da NFT Maker’ın ev sahipliğinde NFT’ler hakkında bir Twitter sohbeti düzenledi. Bir kripto para yatırımcısı ve NFT sanatçısı olan Champ Medici, Cardano blockchain ekosistemine ve yaratıcısı Charles Hoskinson’a olan güçlü inancını dile getirirken, Cardano(ADA) adına yaklaşmakta olan müzik içeriği hakkında bilgi verdi.

Kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz gibi; Geçtiğimiz haftalarda Snoop Dogg ve NFT yatırımcısı oğlu Champ Medici’nin, Cardano ekosisteminde yer almaya başlayan NFT projesi Clay Nation ile resmi işbirliğine başladıklarını duyurdular. Cardano(ADA)’da yer alan NFT projesi, ikonik kil animasyonlardan, arazi sahalarından ve müzik içeriklerinden oluşmaktadır. Cardano blockchain’i kısa süre önce, ağı üzerinde üretilen beş milyondan fazla NFT projesi adına bir kutlama yaptı. Pool.pm tarafından sağlanan verilere göre, blockchain ağı üzerinde yayınlanan yerel varlık sayısının şu anda 54.897 farklı para basma politikasıyla 5.126.018 olduğu belirtiliyor. NFT projeleri sayısındaki artışın, Cardano ağının büyümesiyle bağlantılı olduğu belirtiliyor. IOHK’ya göre Cardano’da inşa edilen proje sayısı 1.000’i geçerken, NFT projelerinin sayısının 5.796’da olduğu belirtiliyor.

Vasil Hard Fork’a sayılı günler kala projelerde artış gözlemleniyor

Cardano’nun IOHK’sı, en son haftalık geliştirme güncellemesinde, Haziran ayı sonunda gerçekleşmesi planlanan ve yaklaşmakta olan Vasil Hard Fork’unun hazırlıklarını paylaşıyor. Daedalus ekibi, Webpack 5’in yükseltme uygulamasını tamamladıkları duyurusunda bulundular. Ledger Live’ın geçtiğimiz hafta ekosistemin yerel tokeni ADA’yı desteklediği belirtildi.

IOHK haftalık raporunda, ağın büyüme bilgilerini sağlayan bir grafik paylaşımı gerçekleştirildiği belirtiliyor. Şu anda Cardano ekosisteminde 1.020 proje inşa edilirken, Cardano’da yakın tarihlerde toplam 90 projenin başlatıldığı belirtiliyor. Ekosistemde bulunan NFT projelerinin sayısının 5.868’e yükseldiği ve şu anda Plutus senaryolarının sayısının da 2.817’ye ulaştığı belirtiliyor. Ayrıca ADA’nın da 5,2 milyonu aştığı ve son 24 saatte yüzde 0.45 yükselişle 0,4613 dolar seviyelerinde işlem görmeye devam ettiği görülüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak u.today
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku