Coinbase 6 Altcoin Delist Ediyor: Çakıldılar!

65

Büyük kripto para borsalarından delist haberleri gelmeye devam ediyor. Son olarak Coinbase Global, Mart ayı için yaptığı rutin incelemeler sonrası duyuruyla beraber platformun altı büyük kripto para biriminde deliste gideceğini duyurdu! Delist haberi ile beraber bu kripto para birimlerinde yaşanan düşüş, dikkatleri projelerin üstüne çekti! İşte delist edilen altcoin projeleri…

Dev kripto para borsası Coinbase 6 büyük altcoin projesini delist ediyor!

Coinbase tarafından aktarılan yakın tarihli bir Tweet’e göre dev kripto para borsası, listeleme standartlarını karşıladıklarından emin olmak için borsadaki varlıkları periyodik olarak izlediklerini açıkça belirtti. Bu değerlendirme ve incelemeler sonucunda borsa, Rally (RLY), DFI Money (YFII), Mirror (MIR), OMG Network (OMG), Loom Network (LOOM) ve Augur (REP)’i delist ederek işlemlerini askıya alacağını duyurdu.

Kripto borsasına göre bu altcoin projelerine yönelik işlemler, temel ve ileri seviyeler dahil olmak üzere tüm işlem seviyelerinde ve Coinbase Pro, Coinbase Exchange ve Coinbase Prime dahil tüm platformlarda askıya alınacak. Buna rağmen, müşteriler mevduatta sahip oldukları fonlara erişmeye devam edecek ve istedikleri zaman para çekebilecekler. Kriptoarena.com olarak aktardığımız Coinbase duyurusuna göre bu altcoin projeleri, 29 Mart 2023 tarihinde delist edilecek.

Delist haberiyle beraber token’ların fiyatları çakıldı!

Kripto para endüstrisinde yaşanan birçok listeleme token fiyatlarını daha da yükseğe çıkarırken, delist haberleriyle beraber token fiyatları düşüyor. Coinbase’in bu son delist haberiyle beraber altı kripto para biriminin tamamı için fiyatlar önemli bir değer kaybıyla karşı karşıya kaldı. 91 Milyon dolarlık piyasa değeriyle ön plana çıkan ve Ethereum tabanlı işletilen tahmin piyasaları protokolü olan Augur, delist haberiyle beraber yüzde 2’lik bir düşüşe tanık oldu ve anlık olarak 8,45 dolardan işlem görüyor.

2 Büyük Bitcoin Borsası, Bu 15 Altcoini Delist Ediyor!

İçerik oluşturucuların ve çevrimiçi toplulukların kendi kripto paralarını piyasaya sunmalarına imkân tanıyan Rally ise diğer token’lara göre en büyük darbe ile karşı karşıya kalan token olabilir. Son 24 saat içerisinde yüzde 15’in üzerinde değer kaybeden proje, 0.015 dolardan işlem görüyor.

Öte yandan, DFI Money ve OMG Network, sırasıyla yüzde 7.5 ve yüzde 10’luk benzer bir düşüş yaşadı. Delist listesinde bulunan bir başka proje Loom Network’ün yerel token’ı LOOM, geçtiğimiz saatlerde yüzde 7’nin üzerinde değer kaybı yaşadı ve 0,072531 dolar seviyesine geriledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak coinbase
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku