Binance Bu Altcoin İçin Duyuru Yaptı: Fiyatı Sıçradı!

29

Kripto para borsaları son 24 saat içerisinde yükselişe geçti ve bu yeni duyuru ile beraber birçok kripto para yatırımcısı heyecanlandı. Dev kripto para borsası Binance, bu altcoin projesi için duyuruda bulundu. Duyuruya göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, Ravencoin (RVN) için madencilik havuzunu resmen başlattı. Duyurunun ardından popüler altcoin yüzde 20 yükseliş yaşadı. İşte detaylar…

Binance, bu altcoin için yeni madencilik havuzunu resmen başlattı!

Daha önce kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz üzere Ethereum (ETH), Eylül ayında meydana gelen Merge güncellemesi ile beraber ETH ağı PoW’dan PoS’a geçmişti. Bunun ardından birçok madenci yeni arayış içerisine girdi ve dev kripto para borsası Binance, bu konu için yeni bir adım attı. Binance Pool üzerinden yapılan duyuruya göre madencilik için yeni token’lar eklendiği belirtiliyor. Bu altcoin projesi ise Ravencoin (RVN) olarak duyuruldu. Yapılan duyuruya göre Binance RavenCoin (RVN) madencilik hizmetini resmen başlattı.

Binance Duyurdu: Bu Altcoinlerde İşlemler Askıya Alınacak!

İşte Binance’in yaptığı duyuru:

“Binance Pool, PPS+ yerleşim yöntemini kullanan RavenCoin (RVN) madencilik hizmetini resmen başlattı.

RavenCoin madencilik havuzu için madencilik ücretleri yüzde 1 olarak belirlendi.

Kullanıcıların RavenCoin madencilik havuzuna katılabilmeleri için hesaplarının doğrulanmış olması gerekir.”

Bu token’lar ilgi çekmeye devam ediyor!

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz aylarda gelen Merge güncellemesiyle beraber birçok yatırımcının tercihleri de değişti. ETH’nin İş Kanıtı (PoW) sisteminden Hisse Kanıtı (PoS) geçmesinden bu yana GPU’ları kullanarak para kazanmanın yeni yollarını bulmak zorunda kalan madenciler, o zamandan bu yana Ethereum Classic (ETC), Ravencoin (RVN) ve Beam (BEAM) gibi tokenlere ilgi göstermeye başladı.

Altcoin Sezonu Ne Zaman? Yükseliş Bu Tarihte Başlayabilir!

Bir diğer yandan ETH’nin İş Kanıtı (PoW) sisteminden Hisse Kanıtı (PoS) geçmesinden bu yana madencilik işlemlerinden para kazanmanın yeni yollarını bulmak zorunda kalan madenciler, o zamandan bu yana Ethereum Classic (ETC), Ravencoin (RVN) ve Beam (BEAM) benzeri token’lara yönelmiş durumdalar. Yapılan duyuruyla beraber altcoin projesi Ravencoin (RVN)’in fiyatı yüzde 20 seviyelerinde yükseliş yaşadı.

Son bir haftalık süreçte yüzde 2,2 değer kazandı. Son 24 saatlik süreçte ise yüzde 20’nin üzerinde değer kazanan altcoin projesi, anlık olarak 0.02288164 dolardan işlem görüyor. Öte yandan kripto para piyasaları ise son 24 saat içerisinde yüzde 3,2 değer kazandı ve anlık olarak genel piyasa değeri 858 milyar dolar seviyelerinde bulunuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak binance
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku