Ünlü CEO: Bu Tek Katalizör, Bitcoin (BTC)’i Stratosfere Gönderebilir!

0 25

CryptoQuant CEO’su Ki Young Ju, Bitcoin (BTC)’in değerini stratosfere gönderebilecek bir katalizör değerlendirmesinde bulundu. Yeni bir tweet’te, on-chain analiz firmasının CEO’su 165 bin takipçisine Bitcoin borsa yatırım fonunun (ETF) onaylanmasının Bitcoin (BTC)’in fiyatını daha yüksek seviyelere çıkarmak için büyük bir katalizör görevi görebileceğine inandığını söyledi.

Ki Young Ju: ETF onaylandıktan sonra mevcut Bitcoin fiyatını bir daha asla göremeyebiliriz

CryptoQuant CEO’su Ki Young Ju konuya yönelik şunları söyledi:

NYSE (New York Borsası) Kasım 2004’te ilk altın ETF’yi listeledi ve fiyat bir daha düşük seviyelere geri gelmedi. Altın fiyatını birçok ekonomik faktör etkiledi, ancak ETF’nin listelenmesi küresel kurumsal fonların girişinde önemli bir rol oynayacaktı. ETF onaylandıktan sonra mevcut BTC fiyatını bir daha asla göremeyebiliriz.

CryptoQuant CEO’su, Bitcoin (BTC)’in bireysel sermayesinin 60 bin doların altındaki konsolidasyonunun büyük ölçüde meme coinlere ve Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB) ve SafeMoon gibi düşük değerli kripto varlıklara tahsis edildiğini ima ediyor.

Yakında Facebook gibi kurumlardan BTC satın alımlarıyla ilgili bir dizi duyuru görebiliriz

Ünlü CEO, BTC fiyatıyla ilgili olarak şunları ifade etti:

Bence bu yüzden güçlü temellere rağmen BTC fiyatı düşüyor. Piyasa yakında akıllı para haline gelecek ve fonlar gerçek değeri olan büyük kripto paralara gidecek.

Bitcoin, 60 bin dolarlık direnci aşmak için mücadele etmeye devam etse de Ki, önde gelen kripto varlığın yükselişe geçtiğine inanıyor. CEO konuya ilişkin olarak şunları ekledi:

Bu Bitcoin düzeltmesi daha çok teknik bir düzeltmeye benziyor ve temeller hala güçlü. ABD kurumsal talebi bu boğa piyasasını yönlendirdi. Bu trendde bir değişiklik yok…

Yakında Facebook gibi kurumlardan Bitcoin satın alımlarıyla ilgili bir dizi duyuru görebiliriz. Kurumlar, şubat ayından bu yana 48 bin ila 60 bin dolar aralığında BTC biriktirdi. Yaklaşık olarak 154 bin BTC, Coinbase’den birden fazla soğuk cüzdana aktı.

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku