Dogecoin (DOGE)’in Geleceği Nedir? Milyarder Açıklıyor

0 39

Dallas Mavericks’in sahibi Mark Cuban hafta sonu yaptığı açıklamada, Bitcoin ve Dogecoin gibi kripto para birimlerinin toplumda daha yaygın hale geldikçe gerçek zamanlı olarak geliştiğini söyledi. Cuban, tweetlerinde kripto para birimlerinin teorik bir varlıktan pratik bir varlığa dönüştüğünü söyledi ve şunları ekledi:

Her uygulama gibi kripto para piyasası da gerçek zamanlı olarak ‘potansiyel faydası nedir?’ den ‘mevcut faydası nedir ve kaç kullanıcısı var?’ a doğru gelişiyor. Token/coin fiyatları artık geleceğe yönelik bir bahis değil, daha çok gerçek talebin bir yansıması.

Cuban, Dogecoin gibi kripto para birimlerinin gelişimlerinde benzersiz bir aşamada olduğunu da sözlerine ekledi:

Hala büyüyorlar, ancak başarılı olmaları için daha fazla eğitim almaları gerekiyor. Tüm yeni nesil teknolojileri gibi, büyümek bir nesil alır. Kripto, kullanıcıların eğitilmesi, ürün ve hizmetlerin satılması ve ilk vaatlerin yerine getirilmesi gereken aşamadadır. O zaman kripto paralar, onsuz nasıl yaşadığımızı merak ettiğimiz noktaya kadar olgunlaşabilir.

Dallas Mavericks’in sahibi Cuban bir şey daha eklememe izin verin diyerek önemli bir noktaya daha değindi:

Hype/Pump pazarlama değildir. Bir platformun değerini anlamak istiyorsanız, sağlayacağı faydalı kullanım alanlarına bakın. Dogecoin bir örnektir. DOGE’nin geleceği, insanların onu bir şeyler satın almak için kullanıp kullanamamasına veya başkaca faydalar elde edip edemeyeceğine bağlıdır.

Mark Cuban ve Dogecoin

Cuban, Dogecoin (DOGE)’i Twitter’da uzun süredir taktir ediyor. Yorumlarının çoğu, meme temelli para biriminin büyümesi ve gelişmesi etrafında toplanıyor. Ancak, kripto para biriminin en büyük sorununun, insanların Dogecoin varlıklarının hiçbirini, kripto para satın alabileceği veya takas edebileceği Robinhood uygulamasından çekememesi olduğunu söyledi. Cuban paylaştığı tweette şunlara yer verdi:

Büyümesinin en büyük engelleyicisi, satın aldığınız Dogecoin (DOGE)’i Robinhood’da aldıklarınıza harcayamamanızdır.

Cuban işletmelere Dogecoin (DOGE)’i kabul ettirmek için baskı yaptı. Örneğin Dallas Mavericks, müşterilerinin Dogecoin kullanarak zincir mağazalarında alışveriş yapmalarına izin veriyor.

Kaynak Deseret.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku