Cardano (ADA) CEO’su: Bu Sistem Yakında Ulus Devletlerini Yönetecek!

85

Cardano (ADA) CEO’su Charles Hoskinson, “Piyasa ve Ekosistem Üzerine Düşünceler” başlıklı yakın tarihli bir YouTube videosunda kripto para piyasasındaki mevcut durum hakkındaki düşüncelerini açıkladı.

İddialı açıklamalar

Hoskinson, sektördekilerin daha iyi bir sistem inşa ettiklerini ve piyasalardaki dağılımların ve volatilitenin bunu temsil ettiğini belirtti. CEO şunları söyledi:

Bunu endüstri olarak başaracağız. Hepimiz baş başayız, her yıl milyarlarca işlemi gerçekleştirecek ve toplu olarak trilyonlarca dolar değer içeren o muhteşem motorları inşa ediyoruz. Programlanabilir finans yaratıyoruz ve bu finansal işletim sistemi sosyal olacak, kurumsal olacak ve Fortune 500 olacak. Ve bu sistem, bir noktada, yakında ulus devletlerini yönetecek. Bu kaçınılmaz. Bu bir gerçek.

Charles, kripto para piyasasının son aylarda teknolojiye inananlar, hızlı para kazanmak isteyen trader’lar ve bankalar ve politikacılar tarafından yaratılan yolsuzluk, hiperenflasyon ve adam kayırmacılığın körüklediği hayal kırıklığı ve öfkeden kaçanlarla birlikte bir para akışı gördüğünü kaydetti. Cardano CEO’su  şunları ekledi:

 Önümüzdeki 10 yıl içinde, finans mühendisliğinde, finansal ürünlerin yapımında ve bunların ticaretinin yapıldığı pazarlarda daha fazla ilerleme olacak.

Cardano farkı: Proof of Stake’in önemi anlaşılıyor

Charles’a göre, altcoinler ve meme coinleri, Bitcoin’in  piyasa hakimiyetinin düştüğü 2021’de kripto para piyasası hakimiyetindeki paylarını artırdı. Hoskinson, gözünde 2020/2021’in aksine 2017/2018 döngüsünde daha belirgin olan Bitcoin’in (BTC) piyasa üzerindeki etkisi hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

2020/2021’de, hem Bitcoin hakimiyetinin yüzde 43’e düştüğü ve kurumsal tercihlerin tek taraflı Bitcoin olmadığı yerde, ilk kez önemli bir döngüsel hareketin fark edildiğini belirtmenin ilginç olduğunu ifade etti.  Colorado teknoloji girişimcisinin kripto para pazarındaki coin’lerin fiyatını etkilediğini iddia ettiği önemli bir faktör, insanların Proof of Steke (POS) ile Proof of Work (POW) arasında ayrım yapmasıdır.

Cardano (ADA) Fiyat Analizi: Bu Hafta Bu Seviyeler Geliyor!
Cardano (ADA) Fiyat Analizi: Bu Hafta Bu Seviyeler Geliyor!

Genel olarak Cardano, Etiyopya hükümetiyle öğrenci performansını takip edebilen Blockchain konusunda anlaşmalar imzalamanın yanı sıra blok üretimi için yüzde 100  merkeziyetsizleğe ulaşarak son aylarda benzeri görülmemiş bir büyüme gördü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Finbold.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku