Büyük Haber: Bu Altcoin Samsung ile Ortaklık Kuruyor!
Büyük Haber: Bu Altcoin Samsung ile Ortaklık Kuruyor!

Büyük Haber: Bu Altcoin Samsung ile Ortaklık Kuruyor!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para dünyası ile gerçek dünya arasındaki ortaklıkların sayısı artıyor. Önde gelen dev teknoloji şirketi Samsung, Web3 kullanıcılarına yüksek kaliteli görüntüler ve videolar sunmak için Polygon tabanlı akış uygulaması Savage ile ortaklık kurdu. Bunun hemen ardından ise popüler altcoin projesi Polygon (MATIC) fiyatı yükselişe geçti! İşte detaylar…

Bu altcoin projesi teknoloji devi Samsung ile ortaklık kurdu!

Resmi Twitter sayfasında, Ethereum tarafından inşa edilen katman-2 ölçeklendirme çözümünde yapılan duyuruya göre Polygon, yayın uygulaması Savage’ın elektronik ve akıllı cihaz teknoloji devleri Samsung ile bir ortaklık kurduğunu duyurdu.

Ortaklık sayesinde Savage Uygulaması, Web3 kullanıcılarına en iyi kalitede fotoğrafları ve videoları getirebilir. Savage Smart TV uygulaması, kolay IRL ekran bağlantısına ve herhangi bir platformdan (8K’ya kadar) en kaliteli medyanın yüklenmesine olanak tanır. Beklendiği gibi, teknoloji Polygon zinciri üzerine inşa edilmiştir.

Ortaklık yeni avantajları da beraberinde getiriyor!

SavageApp uygulaması, OpenSea yerine The SavageApp’ta listeleyen yaratıcılar için avantajları da listeledi. Bu tür avantajlar arasında daha iyi telif ücretleri, halihazırda metaverse projesine gömülü haklar tarafından yönetilen sözleşmeler, daha yüksek çözünürlüklü yüklemeler ve 25 milyon haneye ulaşma potansiyeli yer alıyor.

Ünlü Trading Şirketinden Kripto Para Tahminleri: Tarih de Verdi!

Geçen yılın başlarında başlatılan Savage NFT piyasası, ilk karbon nötr NFT piyasasıdır. Bu piyasa, 2 GB’lık bir dosya boyutu sınırına sahip olduğundan, içerik oluşturucuların çalışmalarını orijinal ham görüntüler de dahil olmak üzere seçtikleri biçimde paylaşmalarına olanak tanır. Daha da önemlisi, basım Polygon’un hisse kanıtı (PoS) protokolünde gerçekleştiğinden, vahşi üzerinde basım enerji açısından verimlidir. Bu nedenle, bir çalışma kanıtı (PoW) NFT piyasasında aynı NFT’yi basmak için gereken enerjinin yüzde 0,002’sini tüketir. Bu nedenle, bir PoS protokolü kullanmak, piyasanın düşük basım ücretleriyle büyük dosya boyutlarına izin vermesini sağlar.

Popüler altcoin projesi MATIC yükselişe geçti!

Polygon’un yerel token’ı MATIC, son 24 saat içinde yüzde 2,5 arttı ve zincir içi veriler, Ethereum balinalarının bu süre içinde daha fazla MATIC token topladığını gösteriyor. Zincir üstü analiz platformu WhaleStats, en iyi 500 Ethereum balinasının, yoğun satın alma baskısının tokeni en çok satın alınan ilk 10 kripto para birimi arasında yer almaya itmesiyle Yılbaşından bu yana MATIC tokenleri biriktirdiğini ortaya çıkardı. WhaleStats verileri, bu ETH balinalarının ayrıca çok miktarda CRV, SHIB ve wETH tokeni biriktirdiğini ortaya çıkardı.

Ünlü Kripto Para Balinası Satışa Başladı!

Balinaların yoğun satın alma baskısı, MATIC’in fiyatı için yükselişe işaret ederken, Polygon ağı için her şey iyi bir haber değil. Son zamanlarda, blockchain veri ölçüm platformu Santiment, Polygon’un geliştirici etkinliği en az olan platformlar arasında yer aldığını ortaya koydu. Yüksek geliştirme etkinliği, bir projenin geliştiricilerinin projeye değerli özellikler eklediği anlamına gelir; bu, genellikle uzun vadede ağın yerel token’ını artıran bir etkinliktir.

Tersine, Santiment verileri, Polkadot ve Cardano’daki geliştirme faaliyetinin Polygon’dakinden çok daha yüksek olduğunu gösteriyor. Bu nedenle, bu geliştirici faaliyetleri artmazsa, MATIC bu yeni yılda yatay şekilde ilerlemeye devam edebilir. Daha önce de kriptoarena.com olarak aktardığımız üzere CoinGecko verileri, MATIC’in şu anda son 24 saatte yüzde 2,5 artışla 0,801 dolardan işlem gördüğünü, ancak tüm zamanların en yüksek seviyesinden yüzde 67,1 daha düşük olduğunu gösteriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Büyük Haber: Bu Altcoin Samsung ile Ortaklık Kuruyor!