Binance CEO’su Hedefini Katladı: İçinde Bu 5 Altcoin Var!

58

Binance CEO’su “CZ”, endüstri kurtarma girişimine (IRI) 1 milyar dolar daha BUSD tahsis ederek fon bakiyesini 2 milyar dolara çıkardığını açıkladı. İşte ayrıntılar…

Binance ”endüstriyi kurtarma fonunu” büyütüyor

Kripto topluluğundaki isimler Binance’in 1 milyar dolarlık BUSD taahhüdünün, likidite sorunlarıyla karşı karşıya kalan şirketlere veya projelere yardımcı olmak için yetersiz olduğunu açıklamıştı. Tepkiler sonrasında Binance CEO’su Changpeng Zhao yaptığı açıklamada, kripto borsası Binance’in Endüstri Kurtarma Girişimi’ne (IRI) 1 milyar dolar daha BUSD eklediğini bildirdi. Binance CEO’sunun 25 Kasım’da attığı tweet’le, Binance’in endüstri kurtarma girişimine 1 milyar dolar daha tahsis ettiğini açıklamasının ardından fon bakiyesi 2 milyar doların üzerine çıktı. Changpeng Zhao konu ile ilgili şunları söyledi:

Dün Binance, endüstri kurtarma girişimine 1 milyar dolar daha tahsis etti. Hepsi BUSD’de.

Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, Binance CEO’su 24 Kasım’da 1 milyar dolarlık bir başlangıç taahhüdünü açıklamış ve ihtiyaç halinde yakın gelecekte taahhüt miktarını 2 milyar dolara çıkarma sözü vermişti. Bununla birlikte Jump Crypto, Polygon Ventures, Aptos Labs, Animoca Brands, GSR, Kronos ve Brooker Group gibi şirketler toplamda 50 milyon dolarlık taahhüt verdi. Tron (TRX)’de fona katkıda bulunmak için başvuruda bulundu. Binance’in ilk taahhüdü için halka açık adresteki Etherscan verilerine göre, cüzdanın toplam token varlıkları 1 milyar doların üzerinde bulunuyor. PeckShieldAlert’e göre, BUSD token’deki diğer 1 milyar dolar “Binance 7” adresinde mevcut.

Justin Sun da endüstriyi kurtarma girişimine katılacak

Tron (TRX)’un kurucusu Justin Sun ve Tron DAO, Binance’in “Endüstri Kurtarma Girişimi”ne sermaye eklemek için başvuruda bulundu. Finansmana katılanlar, inovasyon ve uzun vadeli değer yaratma, net bir iş modeli ve risk yönetimine odaklanma ile karakterize edilen projeleri arayacaklar. Binance ve diğer piyasa aktörleri projelerin likidite sorunlarından kurtulmasına yardımcı olmak istemesiyle, kripto piyasası Çarşamba günü daha düşük seviyelerden toparlandı.

binance

Bununla birlikte, kripto para birimi fiyatları yatırımcılar arasındaki karışık duyguların ortasında yatay bir şekilde hareket ediyor. Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) fiyatı son 24 saatte yaklaşık yüzde 0.4’lük bir düşüş yaşadı ve 16.492,12 dolar seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor. Lider altcoin Ethereum (ETH) fiyatına bakıldığında ise, ETH son 24 saatte yaklaşık yüzde 0.9’luk düşüşle 1.186,17 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Lider meme coin Dogecoin (DOGE) ise son 24 saatte 7.8’lik yükselişle 0,086976859969 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak coingape
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku