Ethereum, XRP, ADA, BNB ve LTC İçin Fiyat Tahmini!

631

Önde gelen kripto para uzmanları, popüler altcoin projeleri Ethereum, XRP, ADA, BNB ve LTC için kritik seviyelere işaret ettiler! Peki bu altcoin projeleri için sırada ne var? İşte detaylar…

Lider altcoin projesi Ethereum ve XRP için kritik seviyeler açıklandı!

Lider altcoin Ethereum (ETH), kilit direnci 1.230 dolardan kırmayı başaramadı ve düşüş eğilimini sürdürecek gibi görünen bir düzeltmeye girdi. ETH ayrıca son yedi gün içinde değerinin yüzde 0,8’ini kaybetti ve satıcılar fiyat üzerindeki kontrollerini korumayı başardılar. Ne yazık ki boğalar için, ETH’yi 1.000 dolarlık kilit destekte tekrar savunmak zorunda kalabilirler. Oradaki herhangi bir zayıflık, bu kripto para birimi için bir felaket anlamına gelebilir, çünkü üç basamaklı bir değere düşmek, mevcut düşüş trendinden hızlı bir toparlanma için tüm umutları ortadan kaldıracaktır.

Tarih Verildi: Ethereum Bu Tarihte 3 Bin Doları Geçebilir!

İleriye bakıldığında, Ethereum’un zor bir görevi var çünkü alıcılar savunmada ve satıcılar fiyat hareketini kontrol ediyor. 1.000 dolardaki kilit destek savunulmalı çünkü alternatifi maliyetli bir yenilgi olabilir. Hacim düşmeye devam ediyor ve son 11 gün içinde 10 günlük mumun kırmızıyla kapanmasının ardından düşüş yönünde güçlü bir şekilde kalmaya devam ediyor.

Ethereum ve Bitcoin gibi piyasa liderleri mücadele içindeyken XRP güç gösterisi yapmaya devam ediyor. Son yedi gün içerisinde yüzde 5.7 yükseliş yaşayan altcoin projesi, diğer kripto para birimlerine karşı öne çıkıyor. XRP, 0,30 doların üzerinde iyi bir destek bulduktan sonra, son üç günde sürekli bir yükseliş trendine girdi. Mevcut direnç 0,45 dolarda bulunuyor ve yukarıya çıkamazlarsa boğaları zor duruma sokabilir. Momentum onları desteklemeye devam ediyor, ancak azalan hacimle birlikte bu ralliye olan güven azalıyor. Piyasa oldukça değişken olduğundan, ayılar herhangi bir zayıflıktan hızla yararlanabilir.

XRP Fiyat Analizi: Yüzde 790'lık Ralli mi Geliyor?

İleriye bakıldığında, XRP geçen hafta yükseliş eğiliminin göstergesi olarak daha yüksek bir dip yapmayı başardı. Bununla birlikte, fiyat daha yüksek bir tepe yapmayı başarana kadar, hareket hızla tersine dönebileceği için kutlamak için erken olacaktır. Şimdilik, önyargı XRP için biraz yükseliş gösteriyor ancak kilit direnç vurulduğunda değişebilir.

ADA, BNB ve LTC için kritik seviyeler!

Öte yandan ne yazık ki Cardano için fiyat hareketi, son birkaç aydır sürekli olarak daha düşük seviyelerde olmasıyla oldukça kasvetli görünüyor. Boğalar bu düşüş trendini durduramadı ve bu nedenle ADA son yedi günde yüzde 4,2 oranında değer kaybetti. Mevcut destek seviyeleri 0,30 dolar ve 0,28 dolarda bulunabilirken, direnç 0,32 dolar ve 0,34 dolarda bulunuyor. ADA’nın düşüş trendine bir son vermeyi umuyorsa bu direnç seviyelerini kırması gerekiyor. Alternatif, daha düşük seviyelere hızlı bir düşüş.

Cardano Projesinden Önemli Hamle: ADA 1 Dolara mı Gidiyor?

Ethereum rakibi Cardano ile ilgili temel endişe, altcoinlerin bir ayı piyasası sırasında tüm zamanların en yüksek seviyesinden yüzde 90’ın üzerinde düzeltme yapabilmesidir. Tersine dönüşe olan güvenin düşük olması nedeniyle, fiyatı bir dip bulmadan önce daha da düşebilir. Bu nedenle, ADA için önyargı düşüş eğilimini sürdürüyor.

Bir diğer yandan piyasalarda kendini gösteren güçlü altcoin projelerinden olan Binance Coin, tekrar tekrar düşürme girişimlerine rağmen 300 dolarlık bir fiyat seviyesini korumaya devam ediyor. Bununla beraber daha önce kriptoarena.com olarak belirttiğimiz üzere BNB, son 7 günlük süreçte yüzde 12 artış gösterdi.

bnb

Mevcut destek 260 dolarda ve kilit direnç 300 dolarda bulunuyor. Boğalar, Kasım ayı başlarında fiyatı 300 doların üzerinde tutmaya çalıştı, ancak bunu sürdüremediler. İleriye bakıldığında, BNB 260 dolar ile 300 dolar arasında dar bir aralıkta hareket ediyor gibi görünüyor. Bu seviyelerden biri kırılana kadar fiyat hareketinde önemli bir değişiklik beklemek zor. Bu aynı zamanda önyargıyı nötr hale getirir.

Bu hafta uzmanların listesindeki en iyi performans gösteren, beklenmedik bir şekilde yüzde 22 ile piyasanın çoğunu şaşırtan Litecoin oldu. Bu süreçte LTC, yükselen üçgeninin üzerine çıktı ve bu düşüş piyasasında gerçekten daha yükseğe çıkan birkaç kripto para biriminden biri olarak öne çıktı. 74 dolardaki mevcut destek başarıyla yeniden test edilirse, Litecoin daha yüksek toparlanabilir ve üç haneli bir değere yani 100 dolar seviyesine ulaşmayı hedefleyebilir. Bununla birlikte, 100 doların biraz altındaki direnci kırmak zor olacak ve boğaların başarılı olmaları için genel pazarın kendi lehlerine olması gerekebilir.

3 Kritik Metriğe Göre Bu Altcoin Çok Yakında Büyük Yükseliş Yaşayabilir

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku