Bu Meme Coin İçin Balina İstilası Devam Ediyor!

105

Devasa Ethereum(ETH) balinasının meme coin projesi Shiba Inu(SHIB) birikimleri için yeniden geri geldiği belirtiliyor.

Meme coin projesinden cüzdanına eklemeye devam ediyor

Devasa Ethereum(ETH) balinası “BlueWhale0073”, Shiba Inu(SHIB)’nun fiyat seviyesinin günlük grafikte 0.0000090 dolar seviyesinde bulunan önceki destek seviyesini (mevcut direnç seviyesi) geri almasının ardından, önemli bir işlem sonrasında 163.28 milyar SHIB token’ini cüzdanına eklediği bildiriliyor. Kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz gibi; Kripto para balinalarını izleyen platform WhaleStats tarafından bildirilen verilere göre, devasa Ethereum balinası “BlueWhale0073″ün, tek bir büyük işlem sonucunda 1,5 milyon dolardan fazla meme coin projesi SHIB’ı cüzdanına eklediği görülüyor.

Toplamda, kripto para balinası tarafından 1.575.710 dolar (1.57 milyon dolar) değerinde 163.286.048.050 (163.28 milyar) SHIB token’i cüzdanına eklediği belirtiliyor. ETH balinasının cüzdanında tuttuğu devasa birikim, Shiba Inu’nun günlük grafikte 0.0000090 dolar seviyesinde bulunan son zamanlarda elde edilen direnç seviyesini (önceki destek seviyesi) yeniden test etmeye gelmesinin hemen ardından gerçekleştiği bildiriliyor. Shiba Inu’nun fiyatı 21 Haziran tarihinde yüzde 33’ten fazla artış gösterdi. SHIB fiyatında yaşanan bu artışın, mevcut direnç seviyesinin kırılmasına neden olabileceği belirtiliyor.

SHIB fiyatlarındaki dalgalanma ne kadar daha devam edecek?

21 Haziran Salı günü, popüler köpek temalı meme coin, 0.000008049 dolar fiyat seviyesinden yükseliş momentumu gerçekleştirdi ve 0.00001182 dolar fiyat seviyesi ile en yüksek fiyat seviyesine ulaşarak, dünyanın en iyi 20 kripto para birimi arasında kazançlı varlık haline geldiği bildirildi. Daha sonrasında ise, fiyat seviyesinin bu alanda hareket etmeye devam ettiği ve son kırılma yaşadığı fiyat seviyesine, yani 0,0000090 dolara doğru gerilediği görüldü.

Köpek temalı meme kripto para birimi Shiba Inu(SHIB)’nun fiyatı, son güne göre yüzde 2’den fazla bir düşüş gerçekleştirerek şu anda 0.00001014 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor ve 24 saatlik işlem hacminin 1.114.581.370 dolar (1.11 milyar dolar) olduğu görülüyor.

Bunlara ek olarak SHIB yakım işlemleri devam ederken, uzun vadeli meme coin sahipleri, son ayı piyasasında gerçekleşen çöküşlere rağmen hala holdinglerine tutunuyor. SHIB yakımları devam ederken konu hakkında analistler, yatırımcıların piyasalarda devam etmekte olan fiyat dalgalanmalarına dikkat çekiyor ve güçlü fiyat hareketlilikleri oluşabileceğinin altını çiziyorlar. Biraz zaman alsa da, meme kripto parada devam eden yakım işlemlerinin, yalnızca SHIB destekçileri token’i meşru bir varlığa dönüştürmek adına çabalamaya devam etmesi ile daha da büyüyeceği belirtiliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak thecryptobasic
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku