Piyasalar Bu Meme Coin’i Konuşuyor! Yükseliş Sürecek mi?

90

Popüler meme coin Shiba Inu (SHIB), son 24 saat içinde şaşırtıcı bir büyüme gösterdi. Çift haneli artış, topluluk için güzel bir moral kaynağı oldu. Likidite enjeksiyonu ve yakımlar gibi girişimlerin sonrasında gelen bu ralli, yatırımcıları ve geliştiricileri mutlu etti. Ayrıca Shiba Inu için güzel gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Lüks marka Hublot SHIB’i kabul etti. Bu da yeni yatırımcılar getirme potansiyeline sahip gibi duruyor.

Bu katalizörler SHIB’in yükselişini tetikledi mi?

Kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz gibi; Meme kripto para birimi Shiba Inu’nun son rallisi kripto para piyasalarında oldukça ses getirdi. Köpek temalı meme coin SHIB, yüzde 30’un üzerinde kazançla bir sıfır daha almayı başarmıştı. SHIB fiyatı şu anda yüzde 8’lik bir kazançla 0,00000948 dolardan işlem görmeye devam ediyor. Bunun yanında, Shiba Inu yakım etkinlikleri her zamankinden daha fazla artmaya devam ediyor. Sonuç olarak, tek bir kullanıcının Kasım 2021’den bu yana 2 Milyar SHIB’e yakın yakım yaptığı bilinmektedir. Dahası, Johnson’s Store ve Amazon gibi devler toplu olarak 70 milyondan fazla SHIB token’ini yakım yoluyla dolaşımdan çıkarttı.

Buna karşılık, övünmeye değer bir başarı olarak, Shiba Inu, İsviçreli lüks saat üreticisi Hublot tarafından kabul görüyor. Hublot, kamuoyuna yaptığı açıklamada, en son 200 sınırlı sayıda üretilen saat serisinin artık BitPay aracılığıyla kripto para birimleri kullanılarak online satın alınabileceğini belirtti. Bununla birlikte, ödemeler ABD’den gelen müşterilerle sınırlıdır. Sonuç olarak, pazarlamacılar, SHIB’in abartılı bir ralli ortaya koyduğu 2021 gibi bir koşunun birleşmesini arzuluyorlar. SHIB’i kabul eden lüks markaların sayısının artmasıyla, meme madeni para yeni yatırımcıları çekebilir.

Balinalar meme coin biriktirmeye devam ediyor

Boğa koşuları sırasında fiyatı yükseltmeye veya ayı mevsiminde fiyatları ayakta tutmaya kim yardımcı olabilir? Yani kripto para birimleri için bir kazan-kazan durumudur. Bunun yanında, kripto balina işlemleri izleyicisine göre, Shiba Inu token’i, ilk 100 ETH balinası arasında tutulan en büyük token olarak ortaya çıktı . Veriler, en büyük cüzdanların şu anda yaklaşık 436,3 milyon dolar değerinde SHIB token’ine sahip olduğunu gösteriyor. Ancak token ile ilgili balina birikiminde hafif bir düşüş kaydedildi.

Bu arada, Shiba Inu’nun çetelenin tepesinde çıkmasının ana nedeni, ETH balinaları tarafından FTX tokeninin geniş bir tasfiyesi oldu. Raporlara göre, 17 Haziran itibariyle, ilk 100 ETH balinası 762 milyon dolardan fazla FTX tokeni tutuyordu . Ancak bu miktar 44.9 milyon dolara kadar düştü. En büyük cüzdanlar tarafından yaklaşık 682 dolar değerinde FTX tokeni taşındı. Token, son 24 saat içinde en çok satılan token’ların başında geliyor. FTT token, şuan ortalama 26.80 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak coinpedia
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku