Bu Altcoin Yatırımcıları Dikkat! Kritik Seviye Yaklaştı!

42

Popüler altcoin projelerinden biri olan Polygon (MATIC) fiyatı, satın alma baskısında inanılmaz bir artış gördü ve son birkaç gün içinde onu daha da yukarı itti. Bununla birlikte, lider kripto para birimi Bitcoin fiyatı son ralliden sonra bitkinlik gösterdiğinden işler hızla tersine dönebilir.

MATIC fiyatı bir kırılma noktasında

MATIC fiyatı, 22 Eylül’de 0,721 dolarda düşük aralığın üzerine çıktıktan sonra yaklaşık yüzde 18 yükseldi. Bu toparlanma, alıcıların geri döndüğünün bir işaretiydi. Bu anlatıya daha fazla güvenilirlik eklemek, Bitcoin fiyatı için yönlü önyargıdaki kaymadır ve bu, Polygon da dahil olmak üzere altcoin projelerinin daha da yükselmesine neden olur. Sonuç olarak, MATIC fiyatı yaklaşık yüzde 18 oranında şişti ve şu anda 0.836 dolar seviyelerinde seyrederek bir sonraki trendi oluşturmayı bekliyor. Bununla birlikte, hacim profili, 26 Nisan ile 5 Ekim arasındaki en yüksek hacmin, aralığın orta noktasına denk gelen 0,888 dolardan işlem gördüğünü gösteriyor.

altcoin

Bu nedenle, daha yükseğe çıkma girişimi bu abluka tarafından engellenecektir . Bu yaraya daha fazla tuz eklemek, büyük kriptoda azalan düşüş momentumudur. Bu nedenle, yatırımcılar kısa vadede bir geri çekilme beklemelidir. Yeniden test için uygun seviye, 0,785 dolar olan kritik destek seviyesidir. Bununla birlikte, satıcılar durmazsa, MATIC fiyatı, düşük aralığı 0,721 dolardan yeniden test etmek için kayabilir . Destek başarılı bir şekilde savunulursa, alıcılar bir kez daha adım atabilir ve yükseliş trendine başka bir girişimde bulunabilir.

Bu olay gerçekleşirse altcoin fiyatı daha da yükselir

Düşüş olasılığından bağımsız olarak, yatırımcılar Bitcoin fiyatının konsolide edebileceğini ve yükselişini sürdürebileceğini not etmelidir. Böyle bir gelişme, MATIC fiyatının 0.888 dolarlık blokajı çevirmesine neden olabilir. Bu gelişme, alıcıların yeniden canlandığını gösterecek ve Polygon için düşüş tezini geçersiz kılacaktır. Böyle bir durumda, MATIC fiyatı daha da yükselebilir ve yüksek aralığı 1.055 dolardan tekrar test edebilir.

altcoin

Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, Polygon (MATIC), Binance ve Coinbase tarafından desteklenen ikinci katman blockchain çözümüdür. Protokolün yerel kripto para birimi MATIC’tir. Bununla birlikte Polygon’ın katman-2 ölçeklendirme özelliği yalnızca ödeme işlemleri için geçerli değildir. Aynı zamanda genelleştirilmiş zincir dışı akıllı sözleşmeler için hızlı, kolay ve güvenli zincir dışı işlemler de sağlamaktadır. Polygon (eski adıyla Matic Network) Ekim 2017’de piyasaya çıkmıştır. Platformu; Jaynti Kanani, Sandeep Nailwal ve Anurag Arjun kurmuştur. Ek olarak platformun temel bileşeni, çoklu uygulama türleri oluşturmayı destekleyen modüler, esnek bir çerçeve olan Polygon SDK’dır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak fxstreet
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku