Belli Oldu: Polygon (MATIC) Ne Zaman Yükselişe Geçecek?

60

Kripto para piyasalarında geçtiğimiz günlerde düşüş yaşanırken, popüler altcoin projesi Polygon (MATIC) yatırımcıları önümüzdeki yaz aylarına karşı kollarını tamamen açmak zorunda kalabilir. Analistler tarafından Polygon yatırımcıları için tek kar getirebilecek yolun bu olduğu düşünülüyor. Peki Polygon ne zaman yükselişe geçecek? İşte detaylar…

Polygon ne zaman yükseliş yaşayacak?

Son günlerde piyasalarda yaşanan gelişmeler sonucu yatırımcılar biraz endişeli bir halde olsa da bu yaz, Polygon yatırımcıları büyük kârlar elde edebilir. Analistlere göre boğalar, Nisan ayından bu yana fiyatın sahibi olan düşüş trendini ele geçirmeye çalışarak kendilerine zarar verdikleri için bu potansiyel bile kasvetli görünüyor. Öte yandan analistler, yatırımcılara verdikleri önerilerde 2022’nin ilk yarısında olduğundan daha az belirgin olsa da genel bir düşüş eğiliminin beklenmesini öneriyor.

Polygon fiyat hareketi, boğaların anlık olarak 2022 yılının çoğu için düşüş trendinin temelini oluşturan bir fiyatın üzerine bayrak dikmeye çalıştığını gördü. Analistlere göre Nisan ortasına MATIC için 55 Günlük Basit Hareketli Ortalama (SMA), bir ret verdiğinden beri bir üst sınır olarak mevcuttu. Bu hafta bir başka ret ile MATIC, daha ince likidite zaman zaman nadir bir yükseliş mumu da getirebilse de, yaz boyunca birkaç hafta daha olumsuz sinyaller vermeye devam edecek gibi görünüyor.

MATIC fiyatı önümüzdeki günlerde hangi seviyeleri görecek?

Analistlere göre MATIC fiyatı, boğalar 55 günlük SMA’yı 0,60 dolar seviyesine çıkardıktan sonra kâr etmeye başlayacak ve sonrasında daha da düşecek. Analistler, MATIC fiyatının bu gece nerede kapanacağını ve Pazartesi günü ASIA PAC’de yeni haftayı nerede açacağını görmek için kritik olacak olan 0,390 dolara yaklaşan başka bir düşüş görmeyi bekliyor. Analistlere göre geçen haftanın en düşük seviyesi aşağı yönlü kırılmadığı sürece, önümüzdeki hafta için hala yükseliş mumu sergilenebilir, ancak genel istikrar düşüş eğilimini koruyor.

Uzmanlara göre gelecek haftanın başında, bu haftaki fiyat hareketinin gerçekten de 55 günlük SMA’nın yakınında kâr getiren bir düşüş olduğu açıkca görülebilir. Faizler düşmeye başlarsa, hisse senedi piyasaları yükselmeye başlarsa ve önümüzdeki hafta piyasalara daha riskli bir ton girmeye başlarsa, 55 günlük SMA’ya karşı ikinci bir girişim ve olası bir baskı söz konusu olabilir. Bunu yaparak, yükseliş patlaması ve 1,10 dolara kadar çıkabilen bir ralli için momentum oluşturulabilir. Daha önce kriptoarena.com olarak fiyatını bildirdiğimiz popüler altcoin projesi MATIC, anlık olarak ise 0.45 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak fxstreet
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku