Smooth Love Potion (SLP) Nedir?

24

Smooth Love Potion (SLP) nedir? adlı konu başlığımızı Kriptoarena.com olarak, bu makalemizde yanıtlıyoruz. Smooth Love Potion Coin, popüler Metaverse oyunu Axie Infinity oynanarak kazanılabilen bir ERC-20 Token’idir. Ayrıca SLP Coin yalnızca Axie Infinity içerisinde geçerli olup, oyun içi deneyim puanları yerine geçen kripto para birimidir.

Smooth Love Potion projesinin amacı nedir?

Projenin asıl amacı; Axies olarak bilinen evcil dijital hayvanların üretilmesi amacıyla geliştirildi. Proje hedefine erişmek için geliştirici, yaratık yaratma süreçlerinin “CryptoKitties” gibi koleksiyon oyunlarına aşina olanların hızlıca anlayabilecekleri biçime gelebilmesini sağlamak hedeflerini dikkate alarak SLP Coin’i şekillendirmektedir.

Kullanım alanları neler?

Smooth Love Potion, oyun içi deneyim puanları yerine geçebilen kripto para birimi olarak geliştirilmektedir. Ayrıca kendisine oyun içinde kullanım alanı sunulmaktadır. Axie Infinity oyunu içerisinde kullanıcıların sahip olduğu Axies adı verilen evcil hayvanların geliştirilmesi içinde kullanılmaktadır. Projede yaratılan Axies’lerin ayrıca geliştirilmesi için de SLP Coin’e ihtiyaç duyulmaktadır. Bununla birlikte SLP Coin, alışık olmadığı şekilde oyun dışı kullanım alanı bulan ve açık borsalarda alım satılmayı başarabilmektedir.

Projeyi benzersiz kılan nedir?

Smooth Love Potion Coin, diğer oyun içi para birimlerinin tam aksine kripto para borsalarında listelenip farklılaşmayı başarmaktadır. Ayrıca Binance desteğini de alarak isminden söz ettirmeyi başarmaktadır. SLP Coin’in kendisine has özellikleri aşağıda sıralanmaktadır:

  • Oyun içi kripto para birimlerinin tam aksine kripto para borsalarında listelenmektedir.
  • Platform Binance bünyesindeki Innovation Zone bölümünde listelenen birkaç oyun içi Token’lerden birisidir.
  • Axie’lerin yetişkinliğe erişene kadar geliştirme şekilleri doğrultusunda farklılaşmakta ve durum, onları NFT yapısından uzaklaştırmaktadır.
  • SLP Coin’in maksimum arzı, Axie yetiştirildiğinde Token’lerin yakılması sebebiyle değişkendir.

Smooth Love Potion (SLP) nedir? Nasıl satın alınır?

SLP ile şu anda işlem yapılabilen borsalar; Binance, FTX, Gate.io, KuCoin, Gemini, Bybit, HitBTC gibi birçok borsada işlem görmektedir. Coin satın almak için ise aşağıdaki adımlar izlenmektedir:

Öncelikle ilk adım olarak SLP listeleyen borsaların web/mobil uygulamasına erişim sağlayın. Daha sonra hesap açma adımlarını tamamlayın. Daha sonra kimlik doğrulama ve onay süreçlerini de tamamlayıp, para yatırma adımlarını takip edin. Son adım olarak istediğiniz bakiye tutarınca SLP Coin alım emri oluşturabilirsiniz. Güvenilir soğuk cüzdan hesaplarınızda saklayın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku