Popüler Analist: Bu Altcoin Hem Bitcoin Hem de Ethereum’dan Daha İyi Performans Sergileyecek

2.871

Popüler bir kripto analisti, Bitcoin ve Ethereum’un güç belirtileri göstermeye devam ettiğini ifade ediyor. Ancak, analist büyük bir altcoin projesinin en büyük iki kripto para biriminden çarpıcı biçimde çok daha güçlü olduğunu vurguluyor.

Ünlü analist Bitcoin ve Ethereum fiyat hareketlerini inceliyor

Kripto para piyasasında The Crypto Dog olarak bilinen ünlü trader ve analist geçtiğimiz günlerde 666.900 Twitter takipçisine Bitcoin, Ethereum ve diğer altcoin projeleri hakkında önemli açıklamalar yaptı. Analist, lider kripto para birimi Bitcoin (BTC)’in tüm zamanların en yüksek seviyesini aşma ihtimalini sürdürürken yükseliş eğiliminde olduğunu belirtiyor. CoinGecko’ya göre, yazım sırasında Bitcoin son 24 saatte yüzde 6,27 artışla 65.941 dolardan işlem görüyor The Crypto Dog konuya ilişkin olarak ise şu yorumlarda bulunuyor:

BTC’nin ne kadar büyük bir yükseliş eğiliminde olduğunu göz ardı edemem. Konsolidasyon tüm zamanların en yüksek seviyelerinde. Yakında sert bir şekilde trend olacak. Kripto para piyasasındaki en güvenli, en az endişe uyandıran varlık. Beklemeye alınmış Bitcoin’den daha büyük bir rahatlık yoktur.

Lider altcoin projesi olan Ethereum (ETH)’u da inceleyen Crypto Dog, önde gelen akıllı sözleşme platformunun yükselen bir kanalda ticaret yapmaya devam ederken güçlü göründüğünü söylüyor. Kriptoarena.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Ethereum, 4.752 dolardan tüm zamanların en yüksek seviyesini yazdırdığı için trader’ın yükseliş kanalını takip ediyor gibi görünüyor. Analistin ETH hakkındaki yorumu ise şöyle:

ETH’da sadece düzgün, dikey yükseliş var.

The Crypto Dog’a göre trend altcoin SOL, ETH ve BTC’den çok daha güçlü

Popüler kripto analisti The Crypto Dog, Bitcoin ve Ethereum’da yükseliş eğilimini koruyor. Bununla birlikte analist son derece trend bir altcoin projesinin hem BTC hem de ETH’den açıkça daha iyi performans gösterdiğini söylüyor. Söz konusu kripto birimi olan Solana yazım sırasında son 24 sat içinde yüzde 2,76 düşüşle 245,3 dolardan işlem görüyor. SOL hakkında deneyimli trader şu ifadeleri kullanıyor:

SOL, BTC ve ETH’den çok daha güçlü, çarpıcı.

Akıllı sözleşme platformu Solana, yazım sırasında piyasa değeri bakımından dördüncü sırada yer alırken son 30 günde yüzde 53’ün üzerinde artış gösteriyor. Bu arada, Bitcoin ve Ethereum aynı zaman diliminde sırasıyla %21 ve %32,6 arttı. Popüler kripto analisti, altcoin projesinin değerinin Ethereum’dan daha hızlı artacağını tahmin ederek SOL/ETH paritesini inceliyor. Analist bu konuda şöyle bir yorumda bulunuyor:

Ya ETH bir uçurumdan düşmek üzere ya da SOL fiyatı inanılmaz bir artış yaşamak üzere. Bu kurulumda başka neler olabileceğinden emin değilim… ETH konusunda da oldukça iyimserim.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku