Popüler Analist: Solana ve 3 Altcoin Tarihi Rekor Seviyelere Ulaşacak

5.502

Eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal, Cardano (ADA), Solana (SOL), Avalanche (AVAX) ve Terra (LUNA) gibi altcoin projelerinin bu boğa döngüsünde süper patlayıcı olacağını söylüyor. Ancak Real Vision CEO’su Pal, bunun gerçekleşmesi için bazı koşullar olduğunu ifade ediyor.

Raoul Pal, ETH’nin yanı sıra önümüzdeki yıla kadar patlayacak altcoin’leri paylaşıyor

Eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal, Ash Bennington ile Real Vision ile ilgili yeni bir röportajda pek çok altcoin projesinin yanı sıra ETH’den bahsediyor. Pal, Ethereum’un Haziran 2022’ye kadar sürecek ve potansiyel olarak ETH’yi 40.000 dolara kadar iten uzun bir boğa döngüsünden geçmesi olasılığına açık olduğunu belirtiyor. Real Vision kurucusu, ETH parabolik bir büyüme görürse, diğer önde gelen 1. katman kripto varlıklarının daha da patlayıcı olabileceğini şu şekilde ifade ediyor:

Bence boğa döngüsü neredeyse kesin olarak Mart’a kadar ama muhtemelen yaza kadar sürecek. Bu da bize daha önce gördüğümüzden daha yüksek fiyatlar ve farklı bir döngü yapısı sunacak. Yanılıyor olabilirim. Her şeyin üzerine bahse girmiyorum. Ama bence böyle olacak. Ağın benimsenmesi konusunda haklıysam, o zaman Solana, Terra, Avalanche, Cardano ve diğerleri gibi diğer katman-1’ler süper patlayıcı olacak.

Makro ekonomi gurusu Raoul Pal, bu altcoin projelerinin boğa koşusunu geride bırakmasının tek sıkıntısının Ethereum’dan çok daha riskli bir yatırım olabilecekleri olduğunu söylüyor. Deneyimli yönetici konuya ilişkin olarak ise şu ifadeleri kullanıyor:

Ama risk-ödül bazında, daha riskliler. Ethereum kadar derin bir ağ değiller. Benim için Ethereum, riske göre ayarlanmış bir bakış açısıyla dünyadaki en iyi yatırım olmaya devam ediyor.

Pal, lider altcoin ETH’nin Bitcoin’i geçeceğini düşünüyor

Eski Goldman Sachs yöneticisi, Ethereum Bitcoin’in piyasa değerini tehdit etmeye başladığında mevcut kripto boğa piyasasının kapanabileceğini söylüyor. Lider altcoin Ethereum’un piyasa değeri şu anda 523,9 milyar dolar seviyesindeyken Bitcoin’in piyasa değeri şu anda 1,14 trilyon dolarda seyrediyor. Kriptoarena.com olarak daha önce sıklıkla analizlerine yer verdiğimiz Pal, konuya ilişkin olarak şunları belirtiyor:

Tahminim, Bitcoin’in piyasa değerine oldukça yaklaşıyor. Bu yüzden, muhtemelen sonunda bir yerde Bitcoin’e göre göreceli değerlemede iki katına çıktığını düşünüyorum. Piyasanın bunu beklediğini pek sanmıyorum. Ama belki de bu kısa vadeli döngünün sonu olur. Herkes havaya girdiğinde, Ethereum daha iyi performans gösterdiği için tüm Bitcoin savunucuları sinirlenir. Sonra daha büyük bir düzeltme alırız.

Ekim ayından bu yana kripto para piyasası oldukça yükselişe geçti. Bitcoin, geçtiğimiz ay yeni ATH’sini belirlemiş olmasına rağmen 61 bin dolar seviyesini korumaya devam ediyor. Öte yandan pek çok diğer altcoin projesi de yükselişini sürdürüyor. Ayrıca, Raoul Pal’ın büyük yükseliş beklediği Ethereum yazım sırasında 4600 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku