Balinalar Çıldırdı: Bu 3 Altcoin Balina İstilasında!

162

Ethereum (ETH)’un en zengin sahipleri şu anda bir borsa token’ine ve ayrıca merkeziyetsiz finans (DeFi) sektöründeki diğer üç altcoin projesine yükleniyor. İşte detaylar…

Bu altcoin balinaların yeni gözdesi

Blockchain izleme hizmeti WhaleStats’tan alınan verilere göre, en iyi 100 Ethereum balinasının gözü, derin likidite ve süper verimli sipariş yürütme sağlamayı amaçlayan merkeziyetsiz bir borsa (DEX) olan WOO Network’e güç veren yardımcı program tokeni WOO’da. Şuan, WOO, stabilcoinler hariç, son 24 saat içinde Ethereum’un en büyük 100 balinası arasında en çok satın alınan altcoin projesidir. WOO ağının arkasında, Ethereum’un en büyük balinaları, NFT oyun protokolü Aavegotchi (GHST), sentetik varlık ihraççısı Synthetix (SNX) ve borçlanma ve borç verme protokolü Aave (AAVE) dahil olmak üzere üç DeFi kripto para birimi biriktiriyor.

Balinalar Çıldırdı: Bu 3 Altcoin Balina İstilasında!

Kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz gibi; WOO Network’ün hedefi yatırımcılar, borsalar, kurumlar ve merkeziyetsiz finans platformları arasında köprü kurmaktır. Platform kripto para piyasasındaki yüksek işlem ücreti ve likidite problemine çözüm sunmayı hedeflemektedir. Üstelik ürün yelpazesi geniş bir ekosistemdir. Birden fazla borsaya bağlanabilen bir blok zincirdir. Ayrıca kripto paralar bu borsalar arasında sıfır işlem ücretiyle alınıp satılabilir. Platformun kripto para birimi WOO’dur. Ağın DeFi ve CeFi (Merkezi Finans) ürünlerinde stake ve indirimler için kullanılan aracıdır. Ayrıca token sahipleri, WOO Network ile ilgili kadarlarda oy kullanabilir yani yönetime katkı sağlamış olur.

FTX’e olan ilgi devam ediyor

En büyük Ethereum balinalarının en büyük varlıklarına bakıldığında, FTT, ETH’nin kendisi ve stabilcoin USD Coin (USDC) hariç listenin zirvesinde yer alıyor. FTT, bir kripto para birimi türev ticaret platformu olan FTX’in değişim token’idir. WhaleStats, ilk 100 ETH balinasının yaklaşık 8 milyon dolar değerinde ortalama 307.485 FTT token’ine sahip olduğunu gösteriyor. FTT’nin arkasından ise meme coin Shiba Inu (SHIB) var. WhaleStats, yatırımcı sınıfının 5 milyon dolar değerinde 462,89 milyar SHIB token’ine sahip olduğunu ortaya koyuyor.

Balinalar Çıldırdı: Bu 3 Altcoin Balina İstilasında!

Bir ERC-20 token olan FTT, borsanın temelini oluşturan unsurlarından biridir ve işlem ücretlerinden teminat birçok alanda kullanılır. Borsadaki işlem ücretlerini ödemek için FTT kullananlar, normalde yüzde 0,10 olan ücreti daha da azaltabilirler. Buna ek olarak, FTT kullanarak yapılan işlemlerde yüzde 60’a varabilen alış-satış farkı da azalır. Vadeli işlem pozisyonu açmak isteyen yatırımcılar, teminat olarak FTT yatırabilirler. Ortak bir cüzdana aktarılan bu teminat, tüm pozisyonlarda kullanılabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak dailyhodl
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku