Bu Metaverse Coin Keskin Bir Düzeltmeden Önce Yükselebilir!
Bu Metaverse Coin Keskin Bir Düzeltmeden Önce Yükselebilir!

Balinalar Bu DeFi ve Metaverse Coin’lere Saldırdı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Devasa Ethereum (ETH) balinaları, kripto para piyasalarının iyileşme belirtileri göstermesinin ardından, üç metaverse coin projesine akın ettikleri belirtiliyor.

ETH balinaları metaverse coin projelerine yöneldi

Blockchain ekosistemini takip eden WhaleStats verilerine göre, stablecoin’ler ve Ethereum’un dışında, Play to Earn (P2E) blockchain oyun platformu Gala (GALA), Pazar günü en büyük 100 Ethereum cüzdanı tarafından eklenmeye başlanan ilk token oldu. En iyi 100 ETH cüzdanı ortalama 3.287 dolar değerinde GALA alımı yaptıkları belirtiliyor. GALA token bu hafta sonu 24 saat içerisinde artış yaşadı.

Balinalar Bu DeFi ve Metaverse Coin Projelerine Saldırdı!

Kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz gibi; En iyi 100 ETH balinası, Axie Infinity (AXS) ekosisteminde ödüller kazanmak ve çevrimiçi savaş oyununda yaratıklar satın almak için kullanılan bir token olan Smooth Love Potion (SLP)’ı da listelerine aldıkları belirtiliyor. Balinaların ortalama 1.879 dolar değerinde SLP token satın aldıkları bildiriliyor. SLP, Uniswap gibi DEX’lerde ve Zipmex gibi merkezi borsalarda işlem yapmak için kullanılabilmek adına geliştirilmiştir. SLP’nin merkeziyetsiz borsalarda da alınıp satılabilmesi, onu diğer oyun içi para birimlerinin çoğundan ayırır.

DeFi odaklı blockchain projelerini takip ettikleri görülüyor

Ayrıca devasa ETH balinalarının, Play to Earn (P2E) metaverse oyunu The Sandbox (SAND) için ortalama 130 dolar değerinde yerel token satın alımı gerçekleştirdikleri belirtiliyor. Sandbox, son zamanlarda ABD kripto para borsası devi Coinbase tarafından listelenme duyurusu üzerine, fiyat seviyelerinde yaşanan düşüşlerin toparlanmaya başladığı görülüyor. Sandbox oyun içerisinde meta alan deneyimi sağlarken, oyun içi ürünler üretmeyi ve geliştirmeyi sağlamaktadır.

En iyi 100 Ethereum cüzdanının, kripto para piyasalarında al-sat işlemlerini gerçekleştirmek için kullanılan, merkeziyetsiz finans platformu olan Compound (COMP) için ortalama 645 dolar değerinde COMP token’i cüzdanlarına ekledikleri belirtiliyor. Compound, Ethereum blockchain’i üzerine inşa edilmiş, DeFi odaklı bir Blockchain projesi olarak ekosistemde yer almaktadır.

Balinalar Bu DeFi ve Metaverse Coin Projelerine Saldırdı!

Son olarak, kullanıcıların aynı anda ağ üzerinde çok sayıda işlem gerçekleştirmesini sağlayan yönetim platformu olan, SwissBorg Ethereum Blockchain tabanlı ERC-20 standartlarına sahip CHSB token’dan,107 dolar değerinde satın alma işlemi gerçekleştirdiler. Genel kripto para piyasalarına bakıldığında CHSB’nin son 24 saatte yüzde 4 oranında değer kazandığı belirtiliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Balinalar Bu DeFi ve Metaverse Coin’lere Saldırdı!