Bitcoin'i Bırakın: Herkes Bu Altcoin Diyor!

Bitcoin’i Bırakın: Herkes Bu Altcoin Diyor!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Önde gelen kripto para analistleri, altcoin piyasasına gözlerini dikti. Özellikle 2022’nin son günlerinde Bitcoin yerine altcoin piyasasına gözünü diken analistler, birçok altcoin projesinin yükseliş yaşayacağını bildirse de, bu altcoin projesi için işler çok daha farklı gözüküyor. Popüler memecoin projesi Shiba Inu (SHIB), son zamanlarda yükselişe geçmesiyle beraber birçok kripto para adresi tarafından tutulmaya başladı. Peki Shiba Inu (SHIB) için sırada ne var? İşte detaylar…

Yatırımcılar bu altcoin projesine yöneldi!

Kripto para piyasaları geçtiğimiz hafta yükselişle 1 trilyon dolarlık kritik seviyeyi aşmayı başardı. Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), 21 bin dolar seviyesine kadar yükseliş yaşadı. Hemen ardından ise birçok altcoin projesi onunla beraber yükselişe geçti. Shiba Inu (SHIB) her ne kadar bu boğa döngüsünde çok büyük yükselişler yaşamasa da son yedi günlük süreç içerisinde 12 bin ve üzeri yeni cüzdanının SHIB tutmasını sağladı. Yeni cüzdanlarda en çok sevilen kripto para birimi olarak karşımıza çıkan Shiba Inu (SHIB), yatırımcıların yatırımlarını almaya devam ediyor.

Shiba Inu Mucidi Beklenen Lansmanı Duyurdu!

Öte yandan Nansen verilerine göre , bu cüzdanlar dönem boyunca 56 milyon dolarlık SHIB girişi gördü. Bu seviyelerle birlikte büyük yatırımcıların da güvenini kazanmış gibi görünüyor. CoinMarketCap verilerine göre popüler altcoin projesi Shiba Inu (SHIB), anlık olarak 1,28 milyon adresin SHIB tuttuğunu aktardı.  Öte yandan  aktif adreslerin sayısı ise son 24 saat içerisinde 14.645 seviyelerine kadar yükseliş yaşadı. Diğer yükselişe geçen memecoin projesi Dogecoin (DOGE) ise son 24 saat içerisinde 10.558 cüzdanla Shiba Inu’yu selamlıyor.

Daha önce kriptoarena.com olarak aktardığımız bir başka gelişme ise Shibarium olarak karşımıza çıkıyor. Birçok yatırımcı Shibarium haberleri için heyecanlı görünüyor. Shiba Inu’nun katman-2 çözümü olan Shibarium haberleri, popüler memecoin projesinin fiyatını yüzde 20 seviyelerinde yükseltti.

Shiba Inu fiyat durumu

Bir diğer yandan kripto para piyasasının sevilen memecoin’i Shiba Inu, son bir haftalık süreçte yüzde 20’nin üzerinde değer kazandı. Bununla beraber son 24 saatlik süreçte ise yüzde 11 değer kaybı yaşayan popüler memecoin, anlık olarak 0,00001113 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin'i Bırakın: Herkes Bu Altcoin Diyor!

SHIB piyasa değeri ise karşımıza 6.557.284.210 dolar seviyelerinde çıkıyor. Popüler kripto para projesi SHIB, Nansen verilerine göre merkeziyetsiz ve merkezi borsalarda çok büyük alımlara tanık oluyor oluyor. Son 24 saatlik işlem hacmi ise 816.178.649 dolar seviyesinden piyasalarda işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bitcoin’i Bırakın: Herkes Bu Altcoin Diyor!