Binance Bu 6 Altcoin İçin Delist Haberini Verdi!
Binance Bu 6 Altcoin İçin Delist Haberini Verdi!

Binance Bu 6 Altcoin İçin Delist Haberini Verdi!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dev kripto para borsası Binance, delist duyurularına devam ediyor. Delist duyurularıyla dikkat çeken kripto para borsası, belirli altcoin çiftlerinin listelerinden çıkarılacağını duyurdu. Aynı zamanda çapraz ve izole marjin hizmetlerini kapsayan duyuruyla beraber bir altcoin projesinin tamamen delist edileceğini aktardı. Delist haberinin ardından altcoin projesinin fiyatı çakıldı! İşte detaylar..

Dev kripto para borsası Binance bu altcoin projeleri için delist duyurusunda bulundu!

Kripto para piyasasının işlem hacmi bakımından en büyük kripto para borsası Binance, yaptığı duyuruyla beraber bu altcoin çiftlerini çapraz ve izole marjin hizmetlerinden kaldıracağını duyurdu. Açıklamalarda belirtilen altcoin projeleri ise şu şekilde:

Çapraz marjin: NEXO/BUSD, NEXO/USDT, POLS/BTC, POLS/BUSD, POLS/USDT, QUICK/BTC, QUICK/BUSD, QUICK/USDT

İzole marjin: ALCX/BTC, NEXO/BUSD, NEXO/USDT, POLS/BTC, TOMO/BTC

Binance, Bu Altcoin ile İşbirliği Yaptı: Felaket Önlendi!

Bununla beraber delist edilen altcoin çiftlerinin fiyatları ise düşüş yaşamaya devam ediyor. Projeler hala spot piyasada işlem görmeye devam ediyor fakat işlem çiftleri marjin işlemler için kullanım dışı olacak. Öte yandan fiyat seviyeleri ise daha önce kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz üzere NEXO, son 24 saat içerisinde yüzde 4,2 düşüş yaşadı ve anlık olarak 0,712547 dolar seviyesinden işlem görüyor. Bununla beraber Polkastarter (POLS), son 24 saat içerisinde yüzde 5 değer kaybı yaşadı. Anlık olarak proje 0.374 dolardan işlem görüyor. Quickswap (QUICK) ve Alchemix (ALCX) ise sırasıyla yüzde 6.7 ve yüzde 4.8 değer kaybı yaşadı. TomoChain (TOMO) ise yüzde 6.6 değer kaybı yaşadı ve anlık olarak 0,308615 dolardan işlem görüyor.

Bu proje ise tamamen delist edildi

Dev kripto para borsası Binance, bu altcoin projesini tamamen borsadan çıkardığını aktardı. Borsanın gün içerisinde yaptığı açıklamalara göre popüler altcoin projesi Beam (BEAM), 26 Ocak tarihinde TSİ 12.00’da tamamen çıkarılacak. Haberin hemen ardından ise kripto para projesi Beam (BEAM), hızla kayıp yaşadı. Yaşadığı kayıp birçok yatırımcıyı meraklandırsa da bunun en büyük nedeni delist haberi olarak karşımıza çıkıyor. Son 24 saat içerisinde yüzde 31 değer kaybeden proje 0,083290030283 dolardan işlem görüyor.

Binance Bu 6 Altcoin İçin Delist Haberini Verdi!

Kripto para birimi BEAM, iki farklı blockchain ağı üzerinde faaliyet gösteriyor ve yenilikçi bir kripto para projesi olarak yatırımcıların karşısına çıkıyor. Bir merkeziyetsiz kripto para birimi olan (DeFi) BEAM, gizliliğe önem veren bir platform olarak karşımıza çıkıyor. Kullanıcıların blockchain ağlarında anonim ve izlenemez niteliklerde işlem gerçekleştirebilmesini mümkün hale getiriyor. Kriptoarena.com olarak aktardığımız üzere blockchain teknolojisi yapısı itibariyle bir işleme konu olan bütün tarafların ve işlemin, şeffaf bir şekilde herkese sergilenmesine yardımcı oluyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Binance Bu 6 Altcoin İçin Delist Haberini Verdi!