Shiba Inu (SHIB)’ya Kötü Haber: Rakip Memecoin Rekoru Ele Geçirdi

548

Son yılların en popüler kripto para birimleri haline gelen memecoin’ler arasındaki rekabet her geçen gün daha da kızışıyor. Bir süredir balinaların yeni gözdesi haline gelen Baby DogeCoin (BabyDoge) hodler sayısı, Shiba Inu (SHIB) hodler’larının sayısını geride bıraktı. Haber, Baby Doge Coin’in resmi Twitter hesabı tarafından tweet yoluyla açıklandı.

BabyDoge, hodler sayısı bakımından Shiba Inu (SHIB)’yu geçti

Kripto balinalarının yeni gözdesi haline gelen memecoin BabyDoge Coin’in hodler sayısı, Shiba Inu hodler’larının sayısını geçmeyi başarıyor. Söz konusu veriler BabyDoge’un resmi Twitter hesabından duyuruldu. BscScan verilerine bakıldığında, Baby DogeCoin’in şu anda 1.119.507 hodler’ı varken, SHIB’in toplam hodler sayısı 1.116.713 oluyor. BabyDoge, ilk meme temalı kripto para birimi olan Dogecoin’in dikkat çekmeye başlamasının ardından ortaya çıkan çok sayıda Dogecoin taklitçisinden biri olarak biliniyor.

BabyDoge Coin giderek daha da fazla popülerlik kazanmaya başlıyor. Öte yandan Shiba Inu, BabyDoge Coin’e göre birçok rekabet avantajına sahip olduğundan, Ethereum balinaları BabyDoge’a kıyasla SHIB’i tercih ediyor. Ancak Kriptoarena.com olarak geçtiğimiz gün belirttiğimiz üzere BabyDoge Coin, Binance Smart Chain cüzdan sahipleri arasında en çok işlem gören token haline geliyor. Balinalar arasında BabyDoge’u tutan cüzdan miktarı 1.110.205 gibi bir sayı ile rekor kırdı.

BabyDoge ile SHIB rekabetinde kim öne geçecek?

Piyasa uzmanlarına göre Babydoge ile Shiba Iny (SHIB) arasındaki rekabet avantajları arasında SHIB’in ekosisteminin kendisi ve SHIB’in toplam arzının Baby DogeCoin’e kıyasla çok daha az olması sayılabilir. Bunların yanı sıra, NOWPayments, Newegg, Shiba Coffee Shop, Bigger Entertainment gibi en önemli işletmelerin SHIB topluluğunu, token’ların yakılması konusunda desteklemesi de önemli etkenler arasında görülüyor. Shiba Inu, yakın bir zamanda “Shibarium” adıyla kendi Blockchain’ini başlatmayı planlıyor. Shibarium’un gas ücretleri sorununu çözdüğü ve büyük olasılıkla sıfıra yakın olduğu söyleniyor.

SHIB, Avustralyalı oyun stüdyosu PlaySide ile zaten ortak olduğu ve Activision’da Eski Başkan Yardımcısı William Volk’un atanması yatırımcıların ilgisini çektiği için yakında NFT Game’i piyasaya sürmeyi de planlıyor. SHIB ekibi ayrıca topluluk içinde büyük bir heyecan yaratan Shiba Inu Oshiverse’nin lansmanını duyurdu. SHIB artık AMC Theatres, NOWPayments, Newegg, vb. gibi birçok tanınmış kuruluş tarafından bir ödeme yöntemi olarak kabul ediliyor. Öte yandan analistlere göre Babydoge ciddi bir şekilde benimsenmeye başladı ve altcoin’in ekibi de token yakmayı planlıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Thecryptobasic.com/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku