Çok Kez Bilen Analist: Bu 2 Kripto Para İçin Boğayım!

53

Birçok analiste göre lider kripto para birimi Bitcoin ve kripto piyasasının belirsizliği nedeniyle, kripto varlıklar için trend modellerini tahmin etmek zordur. 2018 Yılında yaptığı tahminlerle tanınan Smart Contracter, lider kripto para birimi Bitcoin ve AVAX için kritik yorumlarda bulundu! İşte tahminler…

Analist, Bitcoin için “Boğa” olduğunu açıkladı!

Kripto para analisti Smart Contracter, takipçilerini BTC/USD işlem çifti üzerindeki düşüş eğilimini bir kenara bırakma planı hakkında bilgilendirmek için Twitter üzerinden paylaşımlarda bulundu. Son yükselişle beraber düşüş eğilimini bir kenara bırakan analist, Bitcoin için yüksek seviyeleri hedefliyor.

3 Bitcoin Kâhini: Bu Seviyelere Hazır Olun!

Smart Contracter, Bitcoin’in gelecekte diğer kripto para birimlerinden daha iyi performans gösterebileceğini açıklarken, BTC’nin fiyat hareketinin şu anda dürtüsel eğilim nedeniyle daha etkileyici olduğunu belirtti. Analist, fırsat olması dahilinde alım satımlarında long pozisyonlara geçmek istediğini açıkladı.

Ayrıca Akıllı Sözleşmeci, önde gelen kripto varlığı için olası fiyat eğilimini açıklamak için çizelgeler paylaştı. Geçtiğimiz günlerde analist, Bitcoin’in 18.800 dolardan fazla artacağını tahmin etti. Ayrıca BTC için teknik analizini desteklemek için Elliot Wave Theory’yi kullandı. Smart Contracter, BTC’nin birincil trendi için 5 dalgalı bir model görüntüleyeceğini ancak düzeltme hareketinin 3 dalgalı bir yol izleyeceğini bildirdi. Ayrıca, Bitcoin’in altcoinler üzerindeki hakimiyetinin yüzde 43’e ulaşacağını bildirdi.

Kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz üzere FTX kripto borsasının çöküşü ve kripto kışının artan yoğunluğunun ardından, kripto fiyatları sert bir şekilde düştü. BTC, tüm piyasadaki baskı artmaya devam ettikçe değerini kaybetti. Artan korku ve belirsizlikle birlikte, Bitcoin’in fiyatı Kasım 2022’de 15.000 dolar bölgesine düştü. Ancak volatilite artık arttığından trend yükselişe geçiyor. Anlık olarak Bitcoin, 20.642,87 dolar seviyelerinde işlem görüyor. Bu da son 24 saatlik süreç içerisinde yükseliş kaydettiğini açıklıyor. Piyasa değeri 397 milyar dolar seviyesinde olup, geçtiğimiz hafta boyunca yüzde 22 seviyelerinde yükseliş yaşadı.

Analist, Avalanche ve kripto para piyasası için kritik seviyeleri açıkladı!

Smart Contracter, akıllı sözleşme blok zinciri Avalanche (AVAX) ile ilgili bazı çarpıcı noktalara değindi. Analist, AVAX’ın tüm zamanların en yüksek seviyesinden (ATH) yüzde 90 düzeltmesinin ardından dibe vurmuş göründüğünden bahsetti. Analiste göre, Avalanche’tan gelecek bir aşağı yönlü düzeltme bir satın alma fırsatı olarak yatırımcıların karşısına çıkabilir. AVAX, son 24 saat içerisinde yüzde 2 düşüş yaşadı. Anlık olarak proje 16,23 dolardan işlem görürken piyasa değeri 4.92 milyar dolar seviyesinde bulunuyor ve piyasa değerine göre 17.sırada bulunuyor. Piyasa hakimiyeti ise anlık olarak 0.54 dolar seviyesinde bulunuyor.

Analist Görüşü: AVAX ve Bu Altcoin Yatırımı İçin Şimdi Doğru Zaman!

Smart Contracter’ın yanı sıra, başka bir kripto analisti, Bitcoin ve daha geniş kripto piyasası için bir fiyat rallisi öngördü. Kaleo olarak bilinen bir kripto analisti, borsayı yakından izlediğini bildirdi. Geleneksel hisse senedindeki bir artışın BTC ve diğer varlıklar için bir fiyat rallisini tetikleyeceğini belirtti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak newsbtc
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku