Bitcoin, MATIC ve THETA Fiyat Analizi: İzlenecek Kritik Seviyeler!

52

Bitcoin, son birkaç gündür yuvarlandıktan sonra son 24 saatte %4,7’lik bir iyileşme kaydetti. Temel destek seviyelerindeki düşüşe rağmen, çoğu altcoin sonraki fiyat düzeltmeleriyle karşı karşıya kaldı ve yazının yazıldığı sırada yeşil renkte işlem görüyordu. Diğer taraftan Matic, piyasa değerinde hafif bir düşüş kaydetti ve kırmızı renkte işlem görüyordu.

Bitcoin fiyat analizi

Bitcoin, haziran ayında bazı önemli destek seviyelerini birkaç kez test etmişti. 8 Haziran’da fiyatlar, yazımız zamanında kaydedilen fiyatlara benzer şekilde 33 bin dolara düştü. Bitcoin, geçtiğimiz gün yaptığı toparlanmalara rağmen kırmızı renkte 33.100 dolardan işlem gördü. Son birkaç gün içinde, kral token aşırı satım bölgesinin yakınında gezindi, ancak son 24 saatte durum değişmeye başladı. Göreceli Güç Endeksi kuzeye, tarafsız bölgeye doğru hareket etti ve bu, pazarın neredeyse eşit sayıda alıcı ve satıcı taşıdığını gösteren bir hareketti. Bollinger Bantları paralel kaldı, bu da fiyatların ağır dalgalanmalar yaşamaması anlamına geliyordu. Daha fazla düşüş olması durumunda, kripto para tekrar 30 bin dolar seviyesinde destek bulabilir ve dikkat edilmesi gereken bir sonraki direnç 36.500 dolar olacaktır. Son olarak, MACD, 27 Haziran’da, yazımızın hazırlanma zamanında bir yükseliş sinyalinin başlamasıyla birlikte bir yükseliş geçişi gösterdi.

MATIC fiyat analizi

Matic, yazının yazıldığı sırada 1,06 dolardan işlem görüyordu, geçen hafta değerlemesinde %21,8 düşüş kaydetti. Kripto para kısa bir toparlanma geçirdi, ancak 25 Haziran’dan sonra değer kaybetmeye başladı. Matic bir yükseliş trendinde hareket ederse, o zaman tekrar 1,22 dolardan direnç görebilir. Bollinger Bantları, MATIC’in sonraki işlem seanslarında ağır bir fiyat oynaklığına tanık olmayabileceğini gösteren hafif yakınsama ile paralel kaldı. Kripto para, son gün sermaye girişlerinde hafif bir artış yaşadı, ancak baskı sırasında kripto para, Chaikin Money Flow’da gösterildiği gibi sermaye girişlerinde küçük bir düşüş kaydetti. Müthiş Osilatör, yazı yazılırken yeşil çubuklar göründüğü için yükseliş momentumunun başlangıcını gösterdi.

THETA fiyat analizi

THETA birkaç gün önce kilit destek seviyesinin altına düştü ve bu seviyeden toparlanma görmeye başladı; ancak, yazımız zamanında kripto para kırmızı renkte işlem görüyordu. Kripto para yükselmeye başladı ve momentum devam ederse, kripto para için bir sonraki direnç 7,30 dolar civarında olacak. Bollinger Bantları, fiyatların biraz daha yükselebileceği veya düşebileceği anlamına gelen bir miktar farklılık gösterdi. Parabolik SAR, fiyatlar o zamandan beri yükselişte olduğu için 23 Haziran’dan bu yana bir yükseliş eğilimi gösterdi; bununla birlikte, son 24 saat içinde gösterge bir düşüş eğilimindeydi ve yazımızın hazırlandığı sırada aynı seviyeyi korudu. Son olarak, alt fiyatlardaki düşüş eğilimine rağmen, MACD histogramları yükseliş momentumunun başlangıcını gördü ve ayrıca 27 Haziran’ın erken saatlerinde bir yükseliş kaydetti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Ambcrypto.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku