Trump’ın İletişim Direktörü: Bitcoin Emeklilik Planınızın Bir Parçası Olmalı!

27

Eski Beyaz Saray İletişim Başkanı Anthony Scaramucci, kripto para birimlerini insanların finansal geleceğinin ayrılmaz bir parçası olduğunu iddia etti. Bitcoin (BTC)’in önemli savunucularından biri olan yönetici, Amerikalılara seslendi.

Biran önce Bitcoin alın

Scaramucci, bir süredir özellikle Bitcoin (BTC) olmak üzere dijital para birimlerinin tutkulu savunucusu olmuştur. Emeklilik üzerine haberler yapan 401K Specialist dergisi ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda, Amerikalıların dünyanın en popüler kripto para birimine bir an önce yatırım yapmaları yönündeki tavsiyesini yineledi.

Scaramucci, bu kadar oynak bir kripto para birimine yatırımın “ısırık büyüklüğünde, sindirilebilir parçalar” halinde yapılması gerektiği konusunda uyarırken, sadece küçük bir miktar olsa bile, Bitcoin (BTC)’in insanların emeklilik planlarının bir parçası olması gerektiğine kesinlikle inanıyor.  Aslında, kripto para birimlerinin oynaklığı, yöneticinin Bitcoin’e yatırım yapmaya inanmasının temel nedenidir. SkyBridge Capital’in kurucu ortağı şunları söyledi:

İnsanlar emeklilik hesaplarında yeni teknolojinin getirdiği varlıklardan kesinlikle faydalanmalılar. Bitcoin konusunda haklı çıkacağız ve ben sizin mali danışmanınız olsaydım, size önümüzdeki 100 yıl içinde insanların gezegende hem yatırım hem de ticari işlemler için kullanacağı teknolojinin bu olduğunu söylerdim.

Amazon örneği

Yönetici Bitcoin’in  önümüzdeki on yılın en yüksek performanslı varlığı olacağını belirtiyor. SkyBridge Capital firmasının bir Bitcoin fonu olan Scaramucci, dijital varlıkları çevreleyen iyimserliği konusunda cesur davranıyor. Eski Goldman Sachs yatırım bankacısı, CNBC’nin Squawk Box programında verdiği bir röportajda, Bitcoin ve Amazon arasında birçok karşılaştırma yaptı. Bu aslında sık sık yaptığı bir karşılaştırmadır.

Scaramucci, Bitcoin’in şu anki “geçiş dönemi”ni 2000’lerin başında Amazon hisselerinde yaşananlarla ilişkilendiriyor. Bitcoin’in 12 yaşında olduğuna ve birçok yatırımcının yatırım için zamanın geçtiğine inanmasına rağmen, insanların diğer varlıkların geçmiş başarılarından ders alması gerektiğine dikkat çekiyor.

On iki yıl sonra hala Amazon’a yatırım yaptıysanız, “2009’dan 2021’e kadar paranızın 64 katı getiri elde ettiniz. Yirmi yıllık iniş ve çıkışlardan sonra Amazon hala istikrarlı bir artış gösteriyor. Bitcoin (BTC)’in uzun vadeli grafiği Amazon’unkine benzer ve tamamen ölçeklendiğinde oynaklık azalacak ve daha az spekülatif bir varlık haline gelecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Beincrypto.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku