Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi: BTC’de Yeni Bir Yükseliş Başlayabilir!

69

Bitcoin, bu hafta 31 bin dolarlık destek seviyesinden yola çıktı. Hareket keskindi ve V şeklinde bir desene benziyordu. Bu nedenle, boğalar daha yüksek desteği teyit etmek için geri çekilirken, toparlanma 38 bin dolar seviyesinde durdu.

Bitcoin fiyatı toparlanıyor: Hedef 42 bin dolar

An itibariyle, lider kripto para birimi, iki önemli seviyede tuttuktan sonra 37.152 dolardan işlem görüyor. Başlangıçta, 50 Basit Hareketli Ortalama (SMA), kayıpların 35 bin dolar’a kadar uzanmamasını sağlarken, biraz yukarı yönlü hareket BTC’yi dört saatte 100 SMA’nın üzerine çıkardı ve şu anda kritik kısa vadeli destek işlevi görüyor.

Usta Analist Bitcoin (BTC) Yatay Hareketine Aylarca Devam Edebilir
 

Bitcoin boğaları, daha yüksek destek sağlamaya ve 40 bin doların üzerinde zemin kazanmaya odaklanıyor. Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksaklığı (MACD), dört saatlik grafikte yükseliş eğilimi gösteriyor. Bu, bir varlığın trendini izleyen ve ivmesini ölçen teknik bir göstergedir. MACD nadiren aşırı satım ve aşırı alım koşullarını gösterir. Ancak, trader’ların dipten satın alabilecekleri veya dipleri satabilecekleri pozisyonları tanımlar.

50 bin dolar mümkün mü?

MACD çizgisi sinyal çizgisinin üzerine çıktığında bir satın alma sinyalinin oluştuğunu unutmayın. Hareket, satıcılar zemin kaybetmeye başladıkça alıcıların muazzam bir çekiş kazandığını ima ediyor. MACD sıfır çizgisinin üzerine çıkarsa, Bitcoin grafiğinde gösterildiği gibi piyasa genellikle yukarı doğru eğilim göstermeye başlar.

Bitcoin’in 40 bin dolara yükseliş trendini doğrulamak için 100 SMA desteğinin üzerinde dört saatlik bir kapanış yapması gerekiyor. Göreceli Güç Endeksi (RSI) henüz aşırı satın alınmadı; bu nedenle, boğaların yakın vadede büyüme için daha fazla potansiyeli var. 40 bindoların üzerinde bir kırılmanın ardından, trader’lar 200 SMA’da direnç beklemelidir. Eğer bu seviye geçilirse, dikkatler sırasıyla 44 bin ve 50 bin dolara kayacaktır.

Bitcoin gün içi seviyeleri

Spot oranı: 36.600 dolar

Trend: Boğa

Volatilite: Düşük

Direnç: 39 bin – 40 bin ve 200 SMA

Destek: 100 SMA ve 36 bin dolar

Kaynak Coingape.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku