Binance Coin (BNB) Fiyat Analizi: BNB’de Yükseliş Devam Edecek mi?

33

Binance Coin, geçen hafta 440 dolara ulaşmadan önce yine düzeltme yaşadı. Düşen fiyat hareketi, Mayıs ayındaki çöküşten sonra devam ediyor. Fiyat hareketi yeniden toparlandıkça, boğaların odak noktası, belki de 400 dolar ve 380 dolardan daha yüksek destek sağlamaya kaydı.

Binance Coin teknik analiz

Bununla birlikte, Binance Coin’in 100 Basit Hareketli Ortalama’nın (SMA) altına düşmesi ve bir sonraki geçici desteğin 340 dolarda olmasıyla düşüşler arttı. BNB, küçük bir toparlanma ortaya çıkmadan önce Salı günü desteği 320 dolarda test etti.

An itibariyle, Binance borsası’nın yerel tokenı 347 dolardan işlem görüyor. Dört saatlik grafikte 50 SMA’daki engel nedeniyle muhtemelen düşüş eğilimi gösteriyor. Ayrıca, 340 dolar’ın üzerinde tutunamamak, ayılar sırasıyla 320 dolar ve 300 dolar’a bir düşüş daha gördüğü için daha fazla satış emrini tetikledi.

Fiyat daha fazla düşebilir

Varlığın oynaklığını göz önünde bulundurarak bir fiyat trendini takip eden dört saatlik SuperTrend göstergesi, yakın zamanda bir satış sinyali verdi. Bu satış çağrısı, grafik bindirme çizgisi fiyatın üzerine çıktıktan ve yeşilden kırmızıya döndükten sonra ortaya çıktı. Sinyal, Binance Coin (BNB)’nin düşüş eğiliminde olduğunu ve trader’ların kısa pozisyon almayı düşünmesi gerektiğini gösteriyor.

Aynı düşüş görünümü, Göreceli Güç Endeksi (RSI) ve Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksama (MACD) ile pekiştirildi. İlki aşırı satım bölgesine doğru hızla ilerliyor ve bu da düşüş eğiliminin sertleştiğini gösteriyor. Benzer şekilde, MACD’de, MACD çizgisine (mavi) ek olarak, sinyal çizgisinin altındaki sapmayı artırmanın yanı sıra, sıfır çizgisinin altındaki düşüşle vurgulanan bir düşüş sinyali vardır. Bununla birlikte, 340 doların üzerinde dört saatlik bir kapanışın piyasa istikrarı getirisi görebileceğini anlamak önemlidir. Ayrıca, 100 SMA’yı aşan bir zemin kazanmak, 400 dolara doğru toparlanmayı doğrulayacaktır.

Binance Coin gün içi seviyeleri

Spot oranı: 338 dolar

Trend: Ayı

Volatilite: Düşük

Direnç: 340$ ve 100 SMA

Destek: 320 dolar ve 300 dolar

Kaynak Coingape.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku