İşte Binance Coin’in Dev Yükselişi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

1 30

Binance Coin (BNB)’e olan talep, son 4 haftada önemli ölçüde arttı ve bu, tüm ağda gecikmelere neden oldu. Bu durum bireysel traderlar için bir zorluk yarattı. Ancak tam kapasitede çalışmasına rağmen BNB işlemleri neredeyse sorunsuz bir şekilde devam etti. BNB, son 6 ayda uzun bir yol kat etti ve mevcut fiyat hareketi, trader’ların, fiyatın 1000 doların ötesine geçebileceğini tahmin ettiği en son ve büyük patlama zirvesinden önceki bir dalga gibi görünüyor.

BNB şu anda Dogecoin’den sonra borsalardaki tartışmasız en baskın altcoin

Yukarıdaki grafik, fiyatın sosyal hacim ile yüksek bir korelasyona sahip olması nedeniyle sosyal hacmin tekrar arttığını göstermektedir. Coin’in fiyatı şu anda 684 dolar seviyesinin üzerinde ve Binance Coin tüm zamanların en yüksek değeri (ATH) rekorunu kırmadan yaklaşık bir ay kadar önce, fiyat rallisinde ani bir atılım olabilir. BNB, borsalar arasındaki talep ve sosyal hacim açısından bakıldığında vadeli işlemler borsalarında ikinci sırada yer alıyor. BNB HODLing’i, hafta sonu altcoin yeni bir ATH’ye ulaştığından traderlar için kısa vadede idealdir.

Yukarıdaki tabloya göre, kısa vadede (30 gün), yatırımın getirisi (ROI) açısından bakıldığında yaklaşık yüzde 50 oranı gözlemleniyor. Yatırım getirisi uzun vadede daha yüksektir. Bununla birlikte, mevcut on-chain hassasiyetine dayanarak, altcoin’in bir sonraki ATH’ye ulaşmasından bu yana talep arttı. Twitter’daki kripto topluluğu, Binance coin (BNB)’in Ethereum’u tersyüz edebileceğini tahmin etse de ağ etkisi ETH’nin fiyatını 4000 doların üzerine çıkardığı için bu çok zor olabilir. Binance, ETH’nin güçlü ağ etkisine ve yaklaşan halving’e rağmen en iyi borsalardan biri olduğu için, BNB’nin daha da artması olası görünüyor.

Binance coin (BNB)’e olan talep artıyor

Altcoin için işlem hacmi şu son 24 saatte 27 Milyon dolar ve ayarlanmış NVT oranı 201.12. Bu, hissiyatın şu anda nötr olduğunu gösteriyor. Yaklaşık 3000 aktif adresle birlikte Binance Coin’e olan talep artmakta ve fiyat rallisinin yanı sıra özgün ve aktif adreslerin sayısı da artıyor. Son 24 saatte Binance Coin ağındaki işlem sayısı yaklaşık 4000’e ulaştı ve fiyat yükselmeye devam ederse bunun artması bekleniyor.

 

Kaynak Ambcrypto.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku