Altcoinler için umut var mı? EOS, ETH, LTC, BNB fiyat analizi

0 16

Bitcoin 10 bin ile 10 bin 500 dolar arasında durgunluk yaşarken en büyük altcoinler kripto para dünyasının amiral gemisine karşı büyümeye çalışıyor. Bu bakımdan ADA BTC ile korelasyonda gün içinde yüzde 125 artışla en yüksek kazanan oldu. Ancak Bitcoinin baskınlık oranı yüzde 70in altına düşmemiş durumda. Halen Bitcoin’in piyasa baskınlığı yüzde 702 seviyelerinde.

ETH / BTC

Diğer koinlerin aksine Ethereum Bitcoine karşı en büyük artışlardan birini gösteriyor. Son 24 saat içinde oranı yaklaşık yüzde 1 arttı.
Ethereum 6 Eylülde 0016 BTC seviyesinin altına düşmüştü. Şimdi ETH yükseliş eğilimi içinde hareket ediyor ve en yakın destek 0.018 BTC noktasında bulunuyor. 

Ethereum yazının yazıldığı sırada 00175 BTCden işlem görüyor.

EOS / BTC

EOS Bitcoine karşı ETHden daha az olumlu görünüyor. Yaının yazıldığı sırada dünkü orana göre fiyatı yüzde 066 değer kaybetmiş durumda.

EOS sadece 2 gün içinde yüzde 20’den fazla değer kazanmıştı. Şimdi token azalan kanalda 3400 satoshide en yakın desteğe sahip. Sırasıyla bu işarete 20 Eylüle kadar ulaşması bekleniyor. Bu nedenle düşük işlem hacmi devam eden düşüşü teyit ediyor.

EOS yazının yazıldığı sırada 0.00035959 BTC seviyesinde işlem görüyor.

LTC / BTC

Litecoin EOS ile benzer şekillerde işlem görüyor ancak durum “dijital gümüş” için daha olumlu. Halen LTC Bitcoin ile ilişkili olarak kırmızı bölgede yer almakta.

LTC 11 Eylülden bu yana düşüşe geçti ve keskin bir fiyat artışı için sebep bulunmuyor. MACDnin hatları aşağı inmiyor kısa vadeli konsolidasyon döneminin başlangıcını teyit ediyor. Bu durumda fiyatın 00066 BTCdeki destek ile kısa süre 00068 BTCdeki direnç arasında bulunması muhtemel.
LTC yazının yazıldığı sırada 0.00667838 BTC seviyesinde işlem görüyor.

BNB / BTC

Binance Coin düşüş eğiliminden çıkamıyor ve yüzde 05 oranında bir değer kaybı yaşadı.

BNB BTCye karşı büyümeye çalışsa da genel tablo düşüş eğilimini sürdürüyor. İşlem hacmi düşük. Token 0.002045 BTC işaretini kırana kadar trend değişimi düşünülmüyor. Şu anda satıcılar pozisyonlarından vazgeçmediler ve senaryo düşüşe geçti.

BNB yazının yazıldığı sırada 0.00203270 BTC üzerinden işlem görüyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku