Binance CEO’su Sepetindeki LUNA ve UST Miktarını Paylaştı!

522

Binance CEO’su, Terra (LUNA)’nın, Luna ve UST’yi tutarken yatırımcıları destekleme önerisini tamamen destekledikleri açıklamasında bulundu.

Binance CEO’su hesap bilgilerini takipçileri ile paylaştı

Binance CEO’su, geçtiğimiz günlerde Twitter hesabından paylaştığı tweet’te borsanın herhangi bir UST’ye sahip olup olmadığını açıklamak için kripto para piyasasının Twitter’dan baskı altında olduğunu dile getirdi. CZ, borsada bulunan ekibine şirketin UST’ye yatırım yapıp yapmadığını sormak için adımlar attığını belirtiyor. Görünüşe göre Binance, borsada al-sat işlemleri haricinde herhangi bir UST bulundurmuyor. Binance CEO’su CZ sözlerine devam ediyor:

“ UST, muhtemelen ticaret ücretlerinden bazılarımızda mevcut. Şu anda 0’a yakın bir değere sahiptir. Geçmişte serbest ticaret olarak düşünün. Bu sadece aklıma gelmezdi. Nelere öncelik verdiğimiz önemli ve önceliğimiz kullanıcılar.”

Binance CEO’su, Binance Labs’in yüzlerce projeye yatırım yaptığı gibi Binance’in 2018’de Terra (LUNA)’ya 3 milyon dolar yatırım yaptığını doğruladı. 2018’de borsa içerisinde 3 milyon dolara denk gelen 15 milyon kripto para birimini, LUNA’nın ATH’si olan 119 dolardan işlem gördüğü zamanlarda 560 kat getiriyle satışını gerçekleştirebilirdi. Ancak borsa bu altcoin’lerle herhangi bir işlem yapmadığını belirtiyor. CZ, ayrıca açıklamasında cüzdan adresi de paylaştı; Adres: https://finder.terra.money/mainnet/address/terra19scdgmvhj5rl7f66n06z5pescf0gmeysw6pjrz

“Binance, orijinal (3 milyon dolar) yatırımın bir parçası olarak 15.000.000 LUNA (en yüksekte 1,6 milyar dolar değerinde, şu anda çok fazla değil) aldı. ATH’sinde 560x zirvede al-sat yapılabilirdi. Aldığımız adreste duruyor. Asla taşınmadı veya satılmadı.”

CEO, herhangi bir işlem yapılmadığını belirtiyor

CZ, borsanın Luna’nın UST ile ilgili destek toplamasının 2. turuna herhangi bir miktarda yatırım yapmadığını şu sözleriyle doğruladı:

“Borsa, Luna’nın destek toplamasının 2. turuna katılmadı ve herhangi bir UST satın alımı yapmadı. Binance Labs, 2018’de Terra’ya (Layer-0 blockchain’ine) 3 milyon dolar yatırım yaptı. UST, ilk yatırımımızdan çok sonra piyasaya eklendi.’’

CEO, ayrıca borsanın aynı adreste işlem ücretlerinden veya zaman içinde yatırım aracı olarak 12 milyon dolar UST tuttuğunu ancak hiçbirinin satılmadığını belirtiyor ve sözlerine ekliyor:

“Aynı adreste, zaman içinde stake olarak bulundurulan yaklaşık 12.000.000 UST’ye sahibiz. Ayrıca asla taşınmadı veya al-sat yapılmadı.”

CZ son olarak, Binance’in önceliğinin kullanıcılarını korumak olduğunu belirtiyor ve şunları söylüyor:

“Şimdi, önemli kısım. KULLANICILARI KORUMA konusunda örnek olmak için Binance bunu gerçekleştirecek ve Terra proje ekibinin önceliği kullanıcıları korumaya almak ve en son Binance’in zararları karşılanmasını isteyecektir. Binance (5 dakikalık bir tartışmanın ardından) bu teklifi tamamen destekliyor.”

Daha fazla kripto para haberi için Kriptoarena.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak thecryptobasic
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku