Analist Açıkladı: İşte Stake İçin En İdeal 6 Altcoin!

101

Guy olarak bilinen ünlü kripto para analisti, 1.97 milyon YouTube abonesine, stake için en ideal olduğunu düşündüğü altcoin projelerini açıkladı. Analist ayrıca, listesindeki kripto para birimlerini tercih etmesinin sebebini de 5 ayrı başlıkta anlattı. Bu başlıklar arasında yatırım için gereken minimum miktar, stake süresi, doğrulayıcılar başarısız olduğunda riski azaltma, teklif edilen yıllık faiz ve kripto para birimlerinin zaman içinde fiyatta yükselme potansiyeli yer alıyor.

İşte Analistin listesindeki altcoin projeleri

Analistin listesindeki, ilk altcoin, Avalanche (AVAX). Ünlü analist, AVAX’ın diğer EVM uygulamalarından yaklaşık 5 kat daha hızlı olan Ethereum Virtual Machine (EVM) uygulaması nedeniyle Ethereum’a en iyi alternatiflerden biri olduğunu kanıtladığını düşünüyor. Analistin listesinde ikinci sırada ise Cosmos (ATOM) bulunuyor. Cosmos, blockchain’inin saniyede 10.000’e kadar işlem yapmasına izin veren Tendermint adlı yeni bir proof-of-stake mekanizması kullanıyor. ATOM’un stake ödülü yaklaşık yüzde 15’i buluyor. Ayrıca minimum yatırım miktarının olmaması ve stkake bozulduğunda kesintisinin çok olması, analistin ilgini çekmesini sağlıyor.

Analist Guy’ın lisetesinde üçüncü sıradaki altcoin ise Cardano (ADA). Yeni POS konsensüs mekanizması Ouroboros saniyede birkaç yüz işlem (TPS) işleyebiliyor. Analist, Cardano için şunları söyledi:

Cardano stake ödülleri çok düşük ancak stake için belirlenen minimum yatırım miktarı yok. Herhangi zorunlu stake süresi de bulunmadığı için, dilediğinizde stkae bozabilirsiniz. Bunun için kesinti uygulanmaz.

Analist, bu altcoin’de uzun vadeli yükseliş trendi görüyor

Coin Bureau sunucusu daha sonra altcoin Fantom (FTM)’u da inceledi. Analiste göre FTM’ye sahip olmamın ana nedeni Fantom’un kripto para birimindeki en iyi geliştiricilerden bazılarına sahip olması. Fantom aynı zamanda hükümetler ve kamu kurumlarıyla bazı ciddi ortaklıklar sağlayan birkaç kripto projesinden biri. Listesine altcoin Harmony (ONE)’i de ekleyen analist, Ethereum’un rakibi olarak gördüğü Harmony için şunları söyledi:

Harmony, geniş bir büyümü imkanına sahip. Ne yazık ki, ONE’ın fiyat geçmişi ilk 100’deki diğer altcoin projeleri kadar güzel görünmüyor, ancak nispeten uzun vadeli bir yükseliş trendinde görünüyor.

Guy’ın bahsettiği altıncı ve son altcoin ise, açık kaynaklı, merkezi olmayan blockchain ağı Algorand (ALGO). Analist, ALGO için şunları söyledi:

Algorand’ın yönetim sürecine katılırsanız, bu staking ödülünü yılda neredeyse yüzde 10’a çıkarılabilir. Bu yüzdenin stake ödülünün çeşitli parametrelere bağlı olarak değiştiğini unutmayın.

Daha fazla altcoin haberi için, Kriptoarena.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku