Binance CEO’su Kripto Para Portföyünü Açıkladı! Neler Var?

42

Çinli Blockchain muhabiri Colin Wu, Binance CEO’sunun Çin medyasıyla yaptığı son röportajın en ilginç detaylarını paylaştı. Bay Wu, dünyanın en tanınmış kripto para girişimcilerinden biri olan Changpeng “CZ” Zhao ile gerçekleştirdiği kapsamlı bir röportajın metnini paylaştı. Çin medyasına konuşan CZ, kişisel servet tahsislerini ve daha önce bilinmeyen gerçekleri biyografisinden aktardı.

Kısa ev, uzun kripto para

Röportajın metnine göre, Bay Zhao, 2013 yılında Bitcoin (BTC) teknik incelemesini okudu. Bir yıl sonra, Bitcoin (BTC) satın almak için Şanghay’daki evini sattı. ZHao, likiditeye her şeyden çok değer verdiğini söyledi. Bu nedenle iş adamı araba ya da ev sahibi olmamayı tercih ediyor. Likidite artışından dolayı daire kiralamayı ya da otel almayı tercih ettiğini söyledi. Röportajda Zhao, Binance’i merkezi olmayan bir özerk organizasyon (DAO) yapma planını gerçekleştirmenin hala mümkün olduğunu açıkladı.

Zhao’nun başladığı yerden çok yol kat ettiğini söylemek doğru olur. Varlıklarının net değerinin Şanghay’daki dairesi kadar olduğu bir dönemde kripto para portföyünü oluşturması uzun zaman aldı. Bay Zhao, 12 ayda evinin fiyatının iki katına çıktığını ve Bitcoin (BTC) fiyatının yüzde 66 düştüğünü paylaştı. Ancak Binance CEO’su defalarca lider kripto parasının hiçbirini satmadığını açıkladı.

Borsa, kurumsal odaklı hizmetler açısından kilitlenen ve yüklenen 2020 coşkusunu karşılama fırsatı bulduğundan dolayı, 2018’deki düşüş sezonunun (“Kripto Kışı”) Binance’in (BNB) ilerlemesi için iyi olduğundan emin. Ardından Bay Xhao, Binance (BNB) operasyonlarına da biraz ışık tuttu. En büyük çoklu imza cüzdanının, işlem gerçekleştirmek üzere yetkilendirilmesi için 15 anahtardan yedisine ihtiyaç duyduğu belirtti. Bu arada, eşdeğeri 3 milyon dolardan az olan tüm harcamalar için onun onayına ihtiyaç bulunmuyor.

Sadece Binance Coin (BNB) ve Bitcoin (BTC)…

Şimdi, kişisel servetinin yüzde 99’u kripto para piyasasında saklanıyor. Bunların çoğu Binance Coins (BNB) iken, yüzde birkaçı Bitcoin’e (BTC) tahsis edilmiş durumdadır. Binance Smart Chain (BSC) ve Ethereum (ETH) arasındaki yıllardır süren karşılaştırmalarla ilgili çok hassas bir konuya değindi. BSC bu karşılaştırmalarda genellikle Ethereum’un taklitçisi olmakla suçlanıyor.

Changpeng Zhao, Ethereum’un (ETH) bir Mercedes ile karşılaştırılabileceğini, ancak Binance’in akıllı sözleşme platformunun “Mercedes, ancak 10 kat daha hızlısı” olduğunu vurguladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak U.today
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku