Binance Bu 7 Altcoin İçin Son Dakika Duyurusu Yaptı!

40

Dev kripto para borsası Binance, yeni duyurularla yatırımcıların karşısına çıkmaya devam ediyor! İşte detaylar…

Binance yeni işlem çiftleriyle yatırımcıların dikkatini çekiyor!

Dev kripto para borsası Binance yeni duyurularla yatırımcılarını heyecanlandırdı. Silikon Valley Bank’ın çöküşü ile beraber birçok kripto para birimi için düşüş gerçekleşirken dev kripto para borsası Binance, 11 Mart 2023 TSİ 17.00 itibariyle yeni spot işlem çiftlerini alım satıma açacağını duyurdu. Dev borsanın duyurusunda yer alan yeni çiftler ise; BNB/TUSD, BTC/TUSD, ETH/TUSD, TUSD/USDT, USDC/USDT ve USDP/USDT şeklinde karşımıza çıkıyor.

Binance, Bu 8 Altcoin İçin Sıcak Gelişmeyi Duyurdu!

Öte yandan duyuruya göre yeni gelen işlem çiftlerine yönelik Binance, kullanıcıların sırasıyla USDC, USDP ve TUSD’lik yeni mevduatları için BUSD Otomatik Dönüşümünü durduracağını duyurdu. Bununla beraber BUSD bakiyelerini 1:1 oranında USDC veya USDP’ye dönüştürmek isteyen kullanıcılar, bunu 18 Mart 2023 TSİ 09:00 tarihine kadar Binance Convert’te manuel olarak yapabilir BUSD bakiyelerini 1:1 oranında TUSD’ye dönüştürmek isteyen kullanıcılar, bunu bir sonraki duyuruya kadar Binance Convert’te manuel olarak yapabilir. 

Bununla beraber Binance tarafından aktarılan bilgiler, dev kripto para borsasının seçilen spot işlem çiftleri için iki promosyonun sunulacağı yönünde. 11 Mart 17:00 itibariyle geçerli olmak üzere kullanıcılar BNB/TUSD, BTC/TUSD, ETH/TUSD, TUSD/USDT, USDC/USDT ve USDP/USDT çiftlerinde alıcı ve oluşturucu ücreti ödemeyecekler.

TRU çapraz marjin işlem çiftlerine ekleniyor!

Dev kripto para borsası, yeni bir ödünç alınabilir varlık olan TRU’yu Çapraz Marjin’de işleme başlattı. Yeniliklerle gelen platformda yeni Çapraz Marjin çiftleri karşımıza KEY/USDTTRU/BTCTRU/USDTUSTC/USDT olarak çıkıyor. Bununla beraber TrueFi’ın yerel token’ı TRU, yükselişe geçti. Popüler altcoin projesi,  son 24 saat içerisinde yüzde 30’un üzerinde değer kazanarak 0.14 dolar seviyelerine kadar çıkış yaşasa da anlık olarak 0,110533 dolardan işlem görüyor.

Kriptoarena.com olarak aktardığımız üzere TRU, zincir üzerindeki kredi skorlarından faydalanarak teminatsız kredi vermeye yönelik merkezsiz bir finans protokolü olan TrueFi’yi çalıştıran Ethereum token’ıdır. TRU, TrueFi protokolünde staking (örn. yeni kredileri onaylama veya reddetme) ve yönetişim için kullanılabilir.

Binance, Stargate Finance (STG) Sözleşme değişimini tamamladı

Bir diğer yandan yapılan duyurulara göre dev kripto para borsası AVAX C-Chain, Arbitrum One, BNB Smart Chain (BEP20), Ethereum (ERC20), Polygon ve Fantom ağlarında Stargate Finance (STG) ile olan sözleşme swap’ını tamamladı. Bununla beraber dev kripto para borsasında AVAX C-Chain, Arbitrum One, BNB Smart Chain (BEP20), Ethereum (ERC20), Fantom ve Polygon ağlarında STG için para yatırma işlemleri açık olacak. Öte yandan Binance, yaptığı duyuruda bir sonraki duyuruya kadar eski STG token’larının yatırımlarının askıya alındığını aktardı. Eski STG token’ları ne yatırılabilecek ne de çekilebilecek, genel olarak işlemler desteklenmeyecekler.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak binance
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku