Bitcoin (BTC)'in Her Hamlesini Bilen Analist: Sıradaki Seviye Bu!
Bitcoin (BTC)'in Her Hamlesini Bilen Analist: Sıradaki Seviye Bu!

Bitcoin’in Her Hamlesini Bilen Analist: Sıradaki Seviye Bu!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasaları yükselişe geçerken lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) tahminleri ile tanınan ünlü kripto para analisti Peter Brandt, lider kriptonun sıradaki seviyeleri için hedeflerini belirtti! İşte detaylar…

Peter Brandt, lider kripto para birimi Bitcoin için sıradaki seviyeyi tahmin etti!

Ünlü kripto para analisti Brandt’a göre lider dijital varlık, öngörülen fiyat hedefine hızla ulaşmalı. Kıdemli analist Peter Brandt, Bitcoin listelerinde “çift duvarlı dayanak noktası” adı verilen nadir bir fiyat dip modeli tespit etti. Bunu bugün bir tweet’te açıklayan analist, fiyat hedefinin 25.000 dolar orta aralığında olduğunu iddia etti.

Özellikle, analist bir TradingView gönderisinde daha fazla ayrıntıya girdi. Burada Brandt, lider kripto para birimi Bitcoin’in belirlenen fiyat hedefi olan 25.500 dolara hızlı bir şekilde ulaşması veya 15.000 dolar fiyat noktası civarında olan dayanak noktasını test etmesi gerektiği konusunda uyarıyor.

Bağlam açısından, bir dayanak noktası, fiyat yukarı veya aşağı doğru itildikten sonra önceki yüksek veya düşük salınımı kıramadığında ortaya çıkan çift tepe veya çift dip grafik modeline benzer bir tersine dönüş modelidir. Sonuç olarak, tükenmeyi işaret ettiği için potansiyel bir dönüm noktasını temsil eder. Özellikle nokta ve şekil (P&F) çizelgelerinde dayanak noktaları gözlemlenir. Bu çizelgeler zamana göre fiyat hareketini değil, belirli miktarda fiyat hareketini kaydeder.

Eylül 2018’de de tahmin etmişti!

Kriptoarena.com olarak aktardığımız üzere Brandt, Bitcoin listelerinde potansiyel bir dayanak noktası modelini ilk kez tespit etmiyor. Hatırlayacağınız üzere Eylül 2018’de analist, lider kripto para birimi Bitcoin’in bileşik bir dayanak noktası oluşturabileceğini açıkladı. Ancak grafik paterni geçersiz kılındı ​​ve bu da fiyatın yaklaşık 6 bin dolardan 3 bin dolara düşmesine neden oldu.

Lider kripto para birimi Bitcoin’in hafta sonu boyunca 22.688 dolar ile 23.261 dolar arasındaki fiyat aralığını kırarak bir noktada 23.960 dolara kadar yükselen etkileyici bir performans sergilediğini belirtmekte fayda var. Lider kripto para birimi Bitcoin boğaları, varlığın aralığın üzerinde destek bulmasını ve yukarı doğru ilerlemeye devam etmesini isteyecektir. Son 24 saat içinde yüzde 2,10 artışla, yazının yazıldığı sırada 23.704,40 dolar fiyat noktasında işlem görüyor.

Bir diğer yandan popüler Bitcoin analisti Peter Brandt, iki hafta önce Bitcoin’in fiyat hareketlerinin yükseliş analizini paylaştı ve yakında 25 bin dolara çıkacağını tahmin etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bitcoin’in Her Hamlesini Bilen Analist: Sıradaki Seviye Bu!