Binance, Bu 5 Altcoin İçin Sıcak Gelişmeleri Duyurdu!

103

Dev kripto para borsası Binance, yeni duyurularıyla beraber yatırımcıların karşısına çıkmaya devam ediyor. Son olarak dev kripto para borsası, bu 5 altcoin projesi için kritik gelişmeleri duyurdu! İşte detaylar…

Binance yeni işlem çiftlerini likidite havuzuna ekledi

Kriptoarena.com olarak aktardığımız üzere dev kripto para borsası Binance, özellikle kullanıcı sayısı ve günlük işlem hacmi ile ön plana çıkarken, yaptığı duyurular ile beraber yatırımcılarını heyecanlandırıyor. Geçtiğimiz gün yaptığı duyurularda Binance Liquid Swap, yeni işlem çifti BETH/USDT’yi havuza ekledi. Binance kullanıcıları 17 Nisan 2023 tarihine kadar etkinlik döneminde tüm BETH likidite havuzlarına likidite eklerken artırılmış ödüller almaya hak kazanacak. Borsanın yaptığı uyarıya göre likidite farming’in, anapara garantisi olmayan bir ürün olduğunun unutulmaması gerektiği ve kullanıcıların geçici kayıplarla karşı karşıya kalabileceğine vurgu yapılıyor.

 

Duyuruya göre kullanıcılar, BETH/USDT ve ETH/BETH likidite havuzları için artırılmış birleşik ödüllerden faydalanabilecekler. Duyuruda aktarılan verilere göre etkinlik süresi boyunca kullanıcıların faydalandığı ödüllerdeki artış, geçerli olduğu durumlarda, standart ödüllere göre ayarlanacak. Öte yandan kullanıcıların aldığı toplam ödül miktarı, likidite havuzlarının yatırım getirisi ile belirlenecek. Haberle beraber BETH, yüzde 3,6’nın üzerinde yükselişe geçti. Anlık olarak proje, 1,698.91 dolardan işlem görüyor.

Dev borsa ödünç verilebilir varlıklarını artırıyor

Bir diğer yandan duyuruya göre Binance VIP Loan, ödünç verilebilir yeni token’lara FET, ICP, OP ve stablecoin USDC’yi ekledi. Dev kripto para borsası yaptığı duyuruda Binance VIP Loan yani kredi hizmetinden bahsederken, piyasadaki diğer rakiplerine göre daha rekabetçi oran ve şartlar sunduğunu öne sürüyor. Bu platform ile beraber Kullanıcılar, uzun vadeli yatırım fonları için daha fazla likidite, kaldıraçlı alım satım ve riskten korunma stratejileri gibi amaçlarda daha büyük potansiyeli açığa çıkarmak için Binance VIP Loan platformunu kullanabilir.

Binance Yeni Altcoin Listeliyor: Fiyat Uçtu!

Dev kripto para borsasının seçtiği token’lardan USDC, her ne kadar geçtiğimiz haftalarda Circle ve birkaç olay sayesinde sarsılarak 0.91 dolar seviyelerine kadar düşerek sabitini kaybetse de tekrar dolara olan sabitini kazanmayı başardı ve birçok yatırımcının güvenini tekrar kazandı. Öte yandan ICP, FET gibi yapay zeka coin’lerinin Binance tarafından daha çok önemsenmesi, yapay zeka toplulukları için son derece önemli gözüküyor. Topluluklar, yapay zeka coinleri kullanırken Binance tarafından da destek görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Binance
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku