Bu 3 Kripto Para İçin Uyarı: Uzak Durun!

90

Kripto para piyasası son olaylarla beraber sarsılırken, önde gelen kripto para uzmanları, Mart ayında uzak durulması gereken 3 altcoin projesini açıkladılar! İşte detaylar…

Uzmanlar açıkladı: Mart ayında bu kripto para birimlerinden uzak durun!

V.Systems (VSYS)

Uzmanların Mart ayında uzak durulması gereken kripto paralar listesinde ilk sırada yer alan altcoin V Systems, Blockchain destekli bir veritabanı bulut platformudur. Bu platform, VSYS isimli bir yerel kripto para birimine sahiptir. Platform, neredeyse sınırsız sayıda Blockchain için merkeziyetsiz bulut depolama hizmeti verir. Ancak uzmanlara göre teknolojisi ve benimsenme oranları hala çok zayıf seviyelerde bulunuyor. Bu nedenle uzmanlar, Mart ayında bu kripto paradan uzak durulması gerektiğini aktarıyor.

Anlık olarak VSYS, piyasa değeri açısından 1160.sırada yer alıyor ve son 24 saatlik süreç içerisinde yüzde 1.5 değer kaybetti ve anlık olarak 0,00206460 dolardan işlem görüyor.

Ultrain (UGAS)

Bu hafta uzak durulması önerilen bir başka kripto, diğer blockchain platformlarının ölçeklenebilirlik ve performans sorunlarını denemek ve çözmek için kriptografideki yenilikleri kullanan çeşitli endüstriyel uygulamalara olanak tanıyan sürdürülebilir bir ticari ekosistem inşa eden Ultrain ekosisteminin UGAS tokenidir.

Ne yazık ki, teknolojisi ve benimsenme derecesi hala çok düşük ve topluluk Twitter sayfasında yalnızca 4.000 takipçiye sahip bulunuyor. Piyasa değeri, fiyatındaki i makul ivmeye rağmen onu tüm kriptolar arasında 1.854. sıraya yerleştiriyor. Proje, son 24 saat içerisinde yüzde 2.6 değer kazandı ve anlık olarak 0.001576 dolardan işlem görüyor.

Tokenomy (TEN)

Finansal kapsayıcılığı teşvik etmeyi ve yenilikçilere token takası ve kitle fonlaması platformu aracılığıyla alternatif finansman ağlarına erişim sağlamayı amaçlayan Tokenomy (TEN) iddialı hedeflere sahip, ancak şimdiye kadar yavaş benimsenmesi, ona aktif olarak ticareti yapılan tüm kriptolar arasında çok düşük bir puan kazandırdı. Projenin ekibi yakın zamanda birkaç teknik rol için bir iş ilanı duyurdu. Bu belki ilerleyen süreçlerde proje için olumlu bir gelişme olabilir fakat projenin Mart ayı performansı, uzmanlara göre pek de iç açıcı değil.

Kriptoarena.com olarak daha önce aktardığımız üzere son 24 saatlik süreçte Tokenomy (TEN), yüzde 2.6 değer kazandı. Anlık olarak proje, 0.02 dolardan işlem görüyor. Düşük piyasa değeriyle dikkat çeken projenin piyasa değeri ise 4.5 milyon dolar seviyelerinde bulunuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak finbold
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku