Axie Infinity (AXS)’den Kritik Duyuru: Fiyat Artacak mı?

471

Axie Infinity (AXS), Çarşamba günü, oyundaki arazi sahipleri arasında Avie Infinity sahipliğini artırmak için, arazi ödüllerini başlattığını söyledi. Karar, topluluğun sınırlı arazi kullanımı ve geliştiricilerin gecikmeleri nedeniyle kazançlar konusundaki öfkesini dile getirmesinin ardından geldi. Kriptoarena.com olarak, detayları aktarıyoruz.

Ronin hackinden sonra fiyat yükseltilmeye çalışılıyor

Axie Infinity (AXS) arazi ödüllerini başlattığını duyurdu. Ayrıca, lansman, geliştiricilerin son Ronin hackinden sonra Axie’nin oyuncu sayısını ve AXS fiyatlarını artırma girişimi gibi görünüyor. Axie Infinity, arazi staking girişimi için ayda 337.500 AXS tahsis etmeyi hedefliyor. Land, oyuncuların üsler oluşturmasına, kaynak toplamasına ve diğer oyunculara karşı rekabet etmek için operasyonlar stratejisi oluşturmasına olanak tanıyor.

Axie Infinity (AXS)'den Kritik Duyuru: Fiyat Artacak mı?
Resmi bir duyuruda, Axie Infinity, kullanıcıların ekosistemde daha fazla sahiplik ve etkiye sahip olmaları için arazi bahis ödüllerinin başlatıldığı açıklandı. Arsa başına AXS ödülleri, arazi türüne göre değişiklik gösteriyor. Genesis arsası 32.70’lik maksimum ödüle sahipken, Savannah arsası 0.08’lik en düşük ödüle sahip. Forest, Arctic ve Mystic sırasıyla 0.26, 0.74 ve 1.64 ödüle sahip.

Ronin Bridge hack’ten bu yana Axie Infinity fiyatları yaklaşık yüzde 50 düştü

Şimdiye kadar şirket, arazi staking için kullanıcı deneyiminin tasarımını ve geliştirmesini tamamladı. Ayrıca, akıllı sözleşme geliştiricisi Owl ile işbirliği içinde arazi staking akıllı sözleşmelerinin geliştirilmesi başlatıldı. Land oyununun Aralık 2022’ye ertelenmesiyle ilgili en son güncellemeyle, Axie Infinity oyuncuları Axe’lerini ve arazilerini pazarda satışa sunmaya başladı. Hareket, aynı zamanda Ronin köprüsü hack’inden kaynaklanan tepkilerle uğraşan geliştiriciler üzerinde daha fazla baskı oluşturuyor. Sky Mavis’in ürün lideri Phil La, aynı zamanda, arazi bahsini oyunla birleştirecek olan Arazi kullanımı ve ödüllerine, hafif ağırlıklı bir yaklaşımı tekrar gözden geçirme sözü verdi.

Axie Infinity (AXS)'den Kritik Duyuru: Fiyat Artacak mı?
AXS fiyatları, Mart ayı sonundaki Ronin köprüsü hackinden bu yana yüzde 50’den fazla düştü. Şu anda AXS fiyatı 29.49 dolardan işlem görüyor. Son yedi gün içinde fiyat yüzde 26’dan fazla düştü. Ancak yatırımcılar Çarşamba günkü duyuruyla özellikle heyecanlanmış görünmüyorlar. AXS fiyatları gün içi en düşük seviyelerinden yaklaşık yüzde 0,7 yükselirken, son 24 saatte ise yüzde 2,7 değer kaybetti. Ronin hack’ine ek olarak, oyun aynı zamanda azalan bir kullanıcı tabanı ile mücadele ediyor. Activeplayer’dan elde edilen veriler, aylık oyuncu rakamlarının Ocak ayındaki zirveden bu yana sürekli düştüğünü gösteriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak coingape
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku