Sandbox (SAND) Rekor Tazeledi: İşte Kısa Vadede Beklenen Fiyat!

168
Dört yıllık geliştirme sürecinin ardından Sandbox (SAND), 29 Kasım’da Alpha P2E girişimini başlatmaya hazır. Sanal dünya platformu, oyna-kazan oyunları oluşturmak ve SAND tokenlerinin kullanımını artırmak için 50’den fazla ortaklık yaptı.

 

Yatırımcılar, Bitcoin’den Metaverse tabanlı altcoin’lere yöneliyor!

SAND, meta veri deposunu oyunculara açmaya hazırlanırken, tüm zamanların yeni rekorunu kırdı Sandbox ekosistemi, NFT yaratıcıları ve oyunlarını platformda oluşturan, paylaşan ve bunlardan para kazanan oyuncular arasında popüler bir platform. Platformun yerel tokeni SAND, bu haftanın başlarında devasa fiyat artışı gördü. Sandbox kısa süre önce, dört yıllık geliştirme sürecini tamamladıktan sonra metaverse’inin lansmanını duyurdu. Platform, Sandbox’ın meta veri tabanında oyna-kazan oyunları oluşturmak için Crypto Kitties, Sheep, Atari ve Shaun ile ortaklıklar kurdu.

 

Sandbox Alpha’nın lansmanı 29 Kasım’da planlanıyor, bu 3 haftalık bir etkinlik. Oyuncular, özel lansman etkinliğine erişim sağlayan bir NFT bileti olan Alpha Pass aracılığıyla Sandbox’ın oyna-kazan oyunlarına katılabilirler. Kripto para piyasası sert bir düzelme yaşarken, SAND piyasanın aksine yeni ATH’sine ulaştı. Altcoin, geçen hafta yaklaşık yüzde 75’lik bir artış kaydetti. SAND bugün erken saatlerde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.64 dolar’a ulaştı.

 Sandbox (SAND)’ın kısa vadede 5 doları geçmesi bekleniyor!

Uzmanlar, mevcut boğa koşusunda sermayenin Bitcoin’den metaverse altcoin projelerine döndüğünü düşünüyor. 29 Kasım’daki lansman etkinliğinden önceki günlerde analistler, SAND (Sandbox)’ın 5 doları geçeceğini ve yeni bir fiyat keşfine gireceğini tahmin ettiler. Bir YouTube kanalı olan “Mind Math Monkey”deki kripto para analistleri, SAND’ın devam eden boğa koşusunda 5 doları geçeceğine inanıyor.
Bu Altcoin Yeni ATH'sine Ulaştı: Teknik Veriler Artış Öngörüyor!
 

Shiba Inu ve Dogecoin’i spekülatif altcoin olarak adlandırmak için çok erken olabilir. The Sandbox, metaverse tabanına olan bağları nedeniyle büyük ilgi gören Ethereum tabanlı bir blokchain projesidir. The Sandbox platformunda, kullanıcılar kendi sanal dünyalarını oluşturabilir, başkalarıyla etkileşime geçebilir ve NFT oluşturabilirler. Bunlar, çevrimiçi oyuna entegre edilebilir veya platformun pazarına eklenebilir. Kriptoarena.com olarak daha önce bildirdiğimiz gibi, bu nedenle, metaverse bağlantılı diğer popüler altcoin seçenekleri gibi, The Sandbox (SAND)’da kesinlikle umut vaat eden bir kripto para birimi diyebiliriz. Metaverse sektörünün daha da büyük bir rol oynması bekleniyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Fxstreet.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku