ApeCoin (APE)’de Düşüş Derinleşecek Mi?

148

ApeCoin (APE) fiyatı, tüm zamanların en yüksek seviyesini gördükten sonra yüzde 48’lik düşüşle birlikte, 14.43 dolar destek seviyesine geriledi. Yatırımcılar, 4 saatlik grafikte yukarı yönlü trend ile, yüzde 23’lük bir artışla 19.06 dolara çıkacağını öngörüsünde bulunuyor.

APE fiyatı on gün içerisinde yüzde 154 artış yaşadı

14,43 doların altına yakın bir günlük mum çubuğu, APE için yükseliş trendini geçersiz kılacaktır. ApeCoin, geçen haftaki yükselişi sırasında tüm düşüş sinyallerini görmezden geldi ve sabit bir yükseliş trendinin ardından tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Ralli ilk olarak, yatırımcıların APE’i cüzdanlarında tutmasını gerektiren Yuga Labs’in Bored Ape Yacht Club koleksiyon projesinin devamı “Otherside” metaverse arazi satışları sonra gerçekleşti.

 

ApeCoin (APE)'de Düşüş Derinleşecek mi?

Arazi satışı tamamlandıktan sonra ise, yatırımcılar token’lerini elden çıkartmaya başladığında ApeCoin fiyatı büyük bir satış baskısı yaşadı. APE fiyat seviyeleri, 18 Nisan tarihinden itibaren 10 gün içerisinde yüzde 154 arttı. Bu artış, APE’yi 10.80 dolardan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 27.49 dolar seviyelerine çıkardı

ApeCoin için olası senaryolar neler?

Ralli, düşüş farklılıklarını görmezden gelip yeni bir zirve oluştururken, sürdürülemezdi. ApeCoin yüzde 48’lik düşüşle, 14.43 dolar fiyat destek seviyesini yeniden test ediyor. İlginç şekilde, 22 Nisan tarihinde 13.69 dolardaki dip seviyesi ve 14.20 dolardaki şu anki dip seviyesi daha yüksek dipler oluşturarak yükseliş trendinin hala sağlam olduğunu gösteriyor. RSI’ye göre kripto para biriminin değerinin artacağı tahmin ediliyor. ApeCoin fiyatı 14,43 dolar destek seviyesi civarında gezindiğinden, yükseliş trendi anlatısı mantıklı göründüğü belirtiliyor.

ApeCoin (APE)'de Düşüş Derinleşecek mi?

Şuan da, borsalardaki APE token’ların sayısı son dört günde 31.51 milyondan 44.42 milyona yükseldi. Geçtiğimiz hafta yaklaşık yüzde 48 düşüş yaşayan ApeCoin’in, son yüzde 40’lık artışla şimdiden fiyatlarına yansıyor. Ancak düşüş devam eder ise ApeCoin fiyatı 14,43 doların altında dört saatlik bir mum çubuğu üretirse, daha düşük bir dip oluşturacak ve yükseliş öngörüsünü geçersiz kılacaktır. Bu durum ise APE’nin, 12.28 dolar destek seviyesine düşüşünü gösterebilir. Daha fazla kripto para haberi için Kriptoarena.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak fxstreet
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku