Analist Bu Altcoin İçin Yüzde 800 Yükseliş Bekliyor!

188

Kripto para piyasası, 20 Nisan tarihinde geçici bir ralli yaşadı ve 1 günlüğüne de olsa Bitcoin ve bütün büyük altcoin projeleri yeşillendi. Lider kripto para birimi Bitcoin‘in (BTC) 42.000 dolar seviyelerinin üzerine çıkmasıyla birlikte, altcoin projeleri de ciddi bir fiyat hareketliliği içerisine girdi. Ünlü analist, büyük altcoin projelerinden biri hakkında görüşlerini açıkladı ve devasa büyüme beklediğini söyledi. Kriptoarena.com olarak, detayları aktarıyoruz.

Bu altcoin yakında yükseliş trendine girebilir

Önde gelen kripto para analistlerinden biri olan Immortal, Solana (SOL) fiyatının eski günlerine döneceğini düşündüğünü açıkladı. SOL’un uzun vadede 1.000 dolar seviyesini aşacağını yani yani mevcut fiyattan yaklaşık yüzde 830 yükseleceği tahmininde bulunan tecrübeli analist, uzun vadeli bir pozisyona ve yatırıma sahip olduğunun da altını çizdi. Immortal, Telegram kanalından yaptığı açıklamada da uzun vadeli projelerin büyük gelişmeler ile büyüyeceğini vurguladı.

Analist açıklamalarında, alım yapmak için çokça vakit olduğunu ve arada düşüşler de görüleceğini ifade ederken, kısa vade yerine uzun vadenin her zaman kazandırabileceğini ifade etti. Analist, sermaye aktarımı gibi düşünmenin, yatırım gibi düşünmekten çok daha iyi olduğunu da sözlerine ekledi Solana (SOL) daha önce 260 dolar seviyesine kadar çıkarak, tüm zamanların en yüksek değerine ulaşmıştı.

Solana ekosistemi destek görmeye devam ediyor

Yaptığı ATH’nin ardından, altcoin SOL fiyatının 75 dolar seviyelerine kadar indiği görüldü. Buna rağmen SOL’un NFT ekosistemi ve uzun vadeli yol planları, 1.000 dolarlık fiyatın analiste göre mümkün olduğunu ortaya koymakta. Bunun yanı sıra FTX kripto para borsasının devamlı olarak Solana ekosistemini desteklemesi de SOL için bir hayli olumlu görünüyor.

FTX borsasının kurucusu Sam Bankman-Fried, Solana’da Twitter’ı yeniden oluşturma vizyonuna sahip ve yatırımcılar arasında yükseliş beklentisini körüklüyor. Analistler, Solana fiyatının yükseliş potansiyeline sahip olduğuna inanıyor ve Ethereum rakibi altcoin için bir ralli öngörüyor. Bu çerçevede Solana fiyatı, Sam Bankman-Fried’in altcoin vizyonuyla yeniden yükselişe geçebilir. Analistler, Solana’da bir yükseliş potansiyeli görüyorlar ve altcoin projesinin bir ralli için hazır olduğunu düşünüyorlar. Tesla CEO’su Elon Musk’ın Twitter’ı hızlı bir şekilde ele geçirmesi kripto para topluluğunda birçok kişinin başını döndürdü. Cardano (ADA)’nun kurucusu Charles Hoskinson’dan FTX borsasının kurucusu Sam Bankman-Fried’e kadar, kripto piyasasındaki liderler ve etkileyiciler, Twitter’ın yerini alacak veya onu yükseltmek için merkeziyetsiz bir sosyal medya platformunun geliştirilmesini öneriyorlar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak newstextarea
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku