Analistten Kritik Ripple Yorumu: Pek Yakında Bütün Gözler…!

2.262
Piyasada yakından takip edilen bir kripto analisti, kripto para piyasasında meydana gelen sert düzetmenin ardından Ripple (XRP)’ın kritik destek seviyesini tutmayı başardığını ve kısa vadede ivme kazanacağını iddia ediyor.

 

Ripple (XRP), ralli için hazırlanıyor..!

Credible Crypto olarak bilinen stratejist, 295 bin takipçisine Bitcoin’in (BTC) temellerinin harika göründüğünü ve BTC’nin 45 bin dolar seviyesine ulaşana kadar herhengi bir engelle karşılaşmayacağını söylüyor. Analist, “BTC, teknik olarak harika görünüyor. 45 bin dolar seviyesine kadar engel bulunmuyor. Yeşil bölge tutulduğu sürece (ki öyle olacağını tahmin ediyorum) önümüzdeki günlerde genel olarak fiyat artışı bekliyorum.” açıklamasını yaptı. Analist daha sonra XRP’nin BTC’den daha güçlü olduğunu ve sonunda boğa döngüsüne gireceğini söyledi. Uzman, “BTC kısa süre önce 42 bin dolar seviyelerine kadar çakıldı. Ethereum da kritik destek seviyelerinin altına düştü. XRP, son düzeltme sırasında iyi bir dayanılılık ve direnç gösterdi ve kritik destek seviyelerini kabetmedi. Mevcut seviyeden yükseliş bekliyorum. Yakında tüm gözler Ripple üzerinde olacak” açıklamasını yaptı.

Geçen yılın Ağustos ayında Credible, Ripple (XRP)’ın boğa koşusunu 20 ila 30 dolar arasında bir seviyede bitirmesini beklediğini söyledi. Analist, hedefin hala geçerli olduğunu söyledi. Stratejist, XRP ayılarının inançlarını kaybetmeye başladıkları göz önüne alındığında, mevcut fiyatların devasa bir yükseliş trendi için yükseliş zemini görevi görebileceğini söylüyor. Analist, “Beklentim, büyük bir artış yönünde. Piyasada satış baskısı azalıyor. Dolayısıyla fiyatın yükselmesi gerektiğini söyleyebilirim.” ifadesini kullandı.

 

 Avukatı Alderoty’den SEC başkanına sert tepki

Riple ve SEC arasındaki yasal mücadele devam ederken, Ripple’ın avukatı Stuart Alderoty, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonunu (SEC) davayı bilerek uzatmakla suçladı. Yılan hikayesine dönen Ripple ve SEC davası devam ederken, avukat davanın işleyişinin sağlığı ve güvenilirliği açısından SEC’i “mümkün olduğunca hızlı” hareket etmeye çağırdı. SEC başkanı Gary Gensler kısa süre önce kuralların uygulanmasını vurgulamak için bir futbol metaforu kullandı. Başkan, hakemsiz bir futbol maçında takımların kuralları çiğnemeye başlayacağını ve bunun da oyunu adaletsiz hale getireceğini tweetledi. Ancak Alderoty, SEC’i öncelik elde etmek için “uygulama  yoluyla düzenlemeyi” kullanmakla eleştirdi. Avukata göre, bu durum kazananlar ve kaybedenler yaratan eşit olmayan bir sistem yaratabilir.

Ripple Küllerinden Doğacak: İşte 2022 Fiyat Beklentisi!

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse kısa süre önce eski SEC Başkanı Jay Clayton’ın kripto para yanlısı bir tutum benimsediğini açıklamasının ardından eleştirdi. Yöneticiye göre, Ripple’a açılan dava büyük bir haksızlığı temsil ediyor. Kötüleşen pandemik koşullar nedeniyle, Ripple ve SEC davası kısa süre önce erteledi. Yargıç Sarah Netburn’den uzman keşif tarihini 28 Şubat’a ertelemesini istedi. Ertelemenin davadaki diğer kesinleşmiş tarihleri etkilemesi beklenmiyor.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku