Popüler Analist Altcoin Sepetini Açıkladı: İddialı Projeler!

1.197

Son zamanlarda kripto para piyasasında yatırımcılar, uzun vadeli yatırım sepetlerine daha çok yoğunlaştılar. Popüler kripto para kanallarından Cheeky Crypto, 10 altcoin içeren ve bu yıl fazlasıyla potansiyele sahip olduğu kripto para sepetini takipçileriyle paylaştı.

DOT ve ADA listenin ilk sırasında yer alıyor

Listedeki ilk altcoin Polkadot (DOT) olarak karşımıza çıkıyor. Son zamanlarda kendinden fazlaca söz ettiren Polkadot, gerçekten güçlü bir proje. Polkadot, yalnızca token’ların değil, herhangi bir veri veya varlık türünün zincirler arası aktarımını kolaylaştıran böylece blockchain’leri birbiriyle çalışabilir olmasına izin veren, özel bir blockchain ağını birbirine bağlayan açık kaynaklı parçalanmış çok zincirli bir protokoldür. Polkadot, Web3 olarak bilinen merkeziyetsiz bir blockchain interneti için bir temel sağlamak üzere tasarlanmış bir projedir.

Cardano, yatırımcılar arasında fazlasıyla popüler olan bir altcoin olarak Cheeky Crypto tarafından öneriliyor. 2021 Yılının sonunda Alonzo ile akıllı sözleşmeler için uyumlu hale gelen Cardano (ADA) daha fazla geliştiriciyle ekosistemini genişletmek istiyor. ADA, son zamanlarda yatırımcıların da fazlasıyla dikkatini çekmiş bulunuyor.

Listedeki bir diğer altcoin ise Chainlink (LINK).Merkeziyetsiz bir oracle ağına sahip Chainlink, blockchain’lerin harici veri beslemeleri, olaylar ve ödeme yöntemleri ile güvenli bir etkileşim sağlayarak karmaşık akıllı sözleşmelerin baskın dijital sözleşme biçimi haline gelmesi için ihtiyaç duyduğu kritik zincir dışı bilgileri sağlıyor.

Dikkat çeken diğer altcoin’ler EGLD, VET, ONE olarak karşımıza çıkıyor

Elrond (EGLD) projesi, fintech, DeFi ve nesnelerin internetini içeren yeni internet için bir teknoloji ekosistemi olarak tanımlanıyor. Daha önce kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz üzere çoğu analist, Elrond projesinin fazlasıyla potansiyelli bir proje olduğunu düşünüyor.

Bir diğer altcoin VeChain, işletmelerin merkezi olmayan uygulamalar (dApps) oluşturmasına ve çalıştırmasına olanak tanıyan bir platformu çalıştırmak için bir bilgisayar ağını teşvik etmeyi amaçlıyor.

Merkeziyetsiz uygulamaların (DApps) oluşturulmasını ve kullanımını kolaylaştırmak için tasarlanmış bir blockchain platformu olan Harmony (ONE)’da Cheeky Crypto’nun sepetinde olan altcoin’ler arasında. Ağ, çok kısa sürede blok oluşturmaya izin veren rastgele durum paylaşımına odaklanarak merkeziyetsiz uygulamaların çalışma şeklini yenilemeyi amaçlıyor.

Son zamanlarda trend olan altcoin NEAR’da listede bulunuyor

SingularityDAO AI teknolojisi kullanarak AI tarafından yönetilen fonların karmaşık risk yönetimi stratejilerini DeFi’ye getiriyor. Altcoin SDAO, geçtiğimiz 7 günde birçok analist tarafından da paylaşılmıştı. Bu kadar yoğun etkileşimin sebebi ise reklam bütçeleri olabilir.

Polyswarm (NCT), kullanıcıların, kuruluş ve kurumsal güvenlik ekiplerinin kötü amaçlı yazılımları tespit etmesine yardımcı olan bir siber güvenlik platformu olarak karşımıza çıkıyor. Şirket güvenlik konusunda danışmanlık hizmeti vereceğini duyurdu ve beyaz şapkalı hackerlara ödüller dağıtacak.

Cheeky Cripto’nun önerdiği son 2 altcoin ise Near Protocol (NEAR) ve NuNet (NTX). Kısa süre önce ATH yapan NEAR, düşük işlem hızı, düşük verim ve zayıf birlikte çalışılabilirlik sorunu yaşayan rakiplerine karşı sınırlamaları ortadan kaldıran rakip bir altcoin olarak karşımıza çıkıyor. Son proje NuNet ise merkeziyetsiz ağlar için işlem gücü sağlamak ve herkesin bilgi işlem kaynaklarını geniş ölçekte paylaşmasına ve bundan kazanç sağlamasına olanak tanır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku