Uzman: Ethereum Rakibi Altcoin Piyasasın Google’ı Olacak!

2.415
SkyBridge Capital kurucusu Anthony Scaramucci, altcoin Algorand’ın (ALGO), tıpkı Google’ın internetin ilk günlerinde yaptığı gibi kripto para endüstrisindeki rakiplerini geride bırakacağını söylüyor.

Scaramucci, Algorand’a 250 milyon dolarlık yatırım yaptı

Digital Asset News ile yaptığı yeni bir röportajda Scaramucci, birçok rakibini geride bırakacağını düşündüğü için ALGO’ya büyük yatırım yaptığını söylüyor. Trump’ın eski danışmanı, “Şu anda Algorand’da 250 milyon dolarım var. Bence Algorand, bu piyasanın Google’u olacak. Bizler, gençken AltaVista kullanarak internete giriyorduk. Lycos, America Online kullanıyorduk – hatta Prodigy, hatırlarsanız. Sonra, 1998’de Google adında bir şirket ortaya çıktı ve insanlar ‘neden bu yeni arama motoruna ihtiyacım var ki? İnternete erişmek için gerekli araçlara sahibim’ dediler. Sonra ne oldu ? İnsanlar ‘wow Google daha hızlı. Algoritmalar daha yaygın. Bu, daha iyi bir iş çıkaracak’  dediler. Google herkesi geride bıraktı ve bence, altcoin Algorand da bu statüye ulaşacak” açıkalamsını yaptı.
Algorand, geliştiricilerin finansal hizmetler için merkeziyetsiz uygulamalar (dApp’ler) oluşturmasını sağlayan bir hisse kanıtı Blockchain sistemidir. Akıllı sözleşme platformu, işlem hızını daha düşük bir maliyetle hızlandırmayı amaçlayan bir Ethereum (ETH) rakibidir. Uzman, “Bence nihayetinde büyük şirketler piyasanın tokenleştirme tarafına geçtiğinde ve DeFi (merkeziyetsiz finans) dünyasında çalışmaya başladıklarında, Algorand gibi ölçeklenebilir, Algorand gibi güvenli ve nihayetinde merkeziyetsiz bir ekosisteme ihtiyaç duyacaklar.” ifadelerini kullandı.

Altcoin ALGO, Ethereum’u geride bırakabilir

Yöneticiye göre, Algorand sayesinde  bir değer değişimi biçimi olarak kullandıkları şeyin enflasyon ve deflasyonu konusunda endişelenmeleri gerekmeyecek. Algorand Saramucci için geleceği temsil ediyor. Sadece daha fazla insanın bu altcoin projesinin potansielini anlamasına ve ona yatırım yapması gerekecek.
Analist: 7 Altcoin 10x Yapma Potansiyeline Sahip!
CNBC’nin Aralık ayındaki İlk Yarı Raporu ile ilgili bir röportajda Scaramucci, Algorand’ın bugünün önde gelen akıllı sözleşme platformu olan Ethereum‘u potansiyel olarak geçebileceğini söyledi. An itibariyle, altcoin, ALGO 1,38 dolardan işlem görüyor. Algorand, blok zinciri üçlemesi olan hız, güvenlik ve merkeziyetsizleşme üçlemesine ulaşımını çözmek için oluşturulmuş merkezi olmayan bir ağ olarak tanımlaanbilir. Haziran 2019’da bilgisayar bilimcisi ve MIT profesörü Silvio Micali tarafından başlatılan Algorand, herkesin üzerine inşa edebileceği izinsiz ve açık kaynaklı bir Blockchain ağıdır.
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!
Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku